Janko sağlık kontrolünden geçti

Trabzonspor’un yeni transferi Marc Janko bugün sağlık kontrolünden geçti. Trabzonspor'un Portekiz'in Porto takımından transfer ettiği Avusturyalı golcü Marc Janko dün gece başkan Sadri Şener ve yönetici Nevzat Aydın ile birlikte Trabzon'a gelirken Avustur

Janko sağlık kontrolünden geçti
banner432

Trabzonspor’un yeni transferi Marc Janko bugün sağlık kontrolünden geçti.

 

Trabzonspor'un Portekiz'in Porto takımından transfer ettiği Avusturyalı golcü Marc Janko dün gece başkan Sadri Şener ve yönetici Nevzat Aydın ile birlikte Trabzon'a gelirken Avusturyalı golcü bu gün de sağlık kontrolünden geçti.

Trabzonspor’a transferi dün gerçekleşen ünlü golcü bu gün sabah saatlerinde Yıldızlı güven hastanesineegiderek bir dizi testten geçti


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonspor Sevdalısı
Trabzonspor Sevdalısı - 7 yıl Önce

Jankonun twitter hesabında 18 Temmuz 2012"small rupture my hamstring" türkçesi diz ardı kirişinde küçük bir kopma var diyordu.Sakatlığı yoksa süper fiyat.Süper golcü; bu adam bir gol makinası olur bizim takımda.

ercanisbitir
ercanisbitir - 7 yıl Önce

Transfermark'da (http://www.transfermarkt.com.tr/tr/marc-janko/profil/spieler_8073.html)Janko'nun istatiskilerini incelerken, çok sık sakatlık geçirdiğini ve son olarak kas problemi dolayısıyla sakatlandığını yazıyor. Adamın Porto'da forma giydiği maç var mı son 3 ay içinde? Ben ulaşamadım bir bilgiye, Portonun güncel kadrasunda yer bulamayan biri, sakatlık en büyük belası. Umarız yılın yarısını kenarda maç izleyerek geçirmez!!!

Eye Of The Tiger
Eye Of The Tiger - 7 yıl Önce

Yönetime teşekkürler. TRABZONSPOR'un amigosunun bile maa'nın hastanesine yani Acıbadem'e gitmesini istemem. Ne işimiz var şikecilerle. Beni sigorta yapmak için aradılar ağzıma geleni söyleyip kapattım. Gitsin fenerlileri kazıklasınlar!

banner204

banner443

banner393