7m

hyundai

tamfinans

İstikamet: Rekabet Kurumu!

Spor Toto Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı Ankara'da yapıldı. Başkan Vekili Recep Mamur başkanlığında Sheraton Otel'de gerçekleştirilen toplantıya Sivasspor ve Gaziantepspor kulüplerinin temsilcileri katılmazken, Galatasaray adına başkan Ünal A

Spor 24.04.2012, 18:34
İstikamet: Rekabet Kurumu!

Spor Toto Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı Ankara'da yapıldı.

 

Başkan Vekili Recep Mamur başkanlığında Sheraton Otel'de gerçekleştirilen toplantıya Sivasspor ve Gaziantepspor kulüplerinin temsilcileri katılmazken, Galatasaray adına başkan Ünal Aysal, ikinci başkan Ali Dürüst, yönetim kurulu üyesi Abdürrahim Albayrak, Fenerbahçe adına başkan vekili Nihat Özdemir, Beşiktaş adına futbol komitesi üyesi Deniz Atalay, Trabzonspor adına da başkan Sadri Şener toplantıda yer aldı.

 

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, yaklaşık 1.5 saat süren toplantının ardından, aldıkları karar çerçevesinde kulüpler birliği olarak bugün Ankara'da bir araya geldiklerini söyledi.

 

Türkiye Futbol Federasyonu ve yayıncı kuruluşun isteği üzerine toplantının ardından hep birlikte Rekabet Kurumu'na gideceklerini belirten Cavcav, ''Toplantıda da bu konuyu görüştük. Rekabet Kurumu'nda da hep birlikte bir toplantı gerçekleştireceğiz. Başka bir konu da söz konusu değil'' dedi.

 

Cavcav, ''Toplantıda kulüpler birliği başkanlığı için her hangi bir aday ismi üzerinde konuşuldu mu'' sorusuna ise ''5 Haziran'da Ankara'da yapılacak Kulüpler Birliği Vakfı Genel Kurulu'nda başkanlık seçimi yapılacak. Ancak toplantıda bir aday ismi üzerinde hiç konuşmadık'' diye yanıt verdi.

 


Yorumlar (2)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Gereksiz bir vakıf olan Kulüpler Birliği kapatılmalı.Başkanımız tepki olarak toplantılara katılmamalı hiçbir faydası yok çünkü.
OnAir_TS 10 yıl önce
hukuki dayanagi olmayan bu kurum bir sekilde ayakta duruyor, cogumuz diskualifiye edilmesini istiyoruz da, hukuki dayanagi olan kurumlar ne yapiyor koca bir hic, ILK BASTA TFF. o yüzden bunlarin kapatilmasindan önce tff dekiler tasfiye edilmelidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@