banner192

İşte UEFA'daki tüm eşleşmeler...

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turundaki eşleşmeler belli oldu. İsviçre'nin Nyon kentinde yapılan kura töreninde, Trabzonspor'un gruplardan önceki sontur olan play-off turunda, Macaristan'ın Videoton, Bursaspor'un ise Hollanda'nın Twente takımıyla eşleştiğ

İşte UEFA'daki tüm eşleşmeler...

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turundaki eşleşmeler belli oldu.

 

İsviçre'nin Nyon kentinde yapılan kura töreninde, Trabzonspor'un gruplardan önceki sontur olan play-off turunda, Macaristan'ın Videoton, Bursaspor'un ise Hollanda'nın Twente takımıyla eşleştiği kura çekiminde 30 eşleşme gerçekleşti.

 

UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turundaki ilk maçlar 23 Ağustos'ta, rövanş mücadeleleri ise 30 Ağustos'ta yapılacak. Bu turu geçen ekipler, gruplarda mücadele etme hakkı elde edecek.

 

İŞTE EŞLEŞMELER

FC Anzhi Makhachkala (RUS) v AZ Alkmaar (NED)

APOEL FC (CYP) v Neftçi PFK (AZE)

Atromitos FC (GRE) v Newcastle United FC (ENG)

Tromsø IL (NOR) v FK Partizan (SRB)

FC Vaslui (ROU) v FC Internazionale Milano (ITA)

 

Heart of Midlothian FC (SCO) v Liverpool FC (ENG)

Athletic Club (ESP) v HJK Helsinki (FIN)

CS Marítimo (POR) v *FC Dila Gori (GEO) or Anorthosis Famagusta (CYP)

Molde FK (NOR) v sc Heerenveen (NED)

Debreceni VSC (HUN) v Club Brugge KV (BEL)

 

FC Sheriff (MDA) v Olympique de Marseille (FRA)

Trabzonspor AŞ (TUR) v Videoton FC (HUN)

FC Midtjylland (DEN) v BSC Young Boys (SUI)

WKS Śląsk Wrocław (POL) v Hannover 96 (GER)

FC Dinamo Bucureşti (ROU) v FC Metalist Kharkiv (UKR)

 

AC Horsens (DEN) v Sporting Clube de Portugal (POR)

Hapoel Tel-Aviv FC (ISR) v F91 Dudelange (LUX)

Feyenoord (NED) v AC Sparta Praha (CZE)

Motherwell FC (SCO) v Levante UD (ESP)

FK Crvena zvezda (SRB) v FC Girondins de Bordeaux (FRA)

 

KSC Lokeren OV (BEL) v FC Viktoria Plzeň (CZE)

S.S. Lazio (ITA) v ND Mura 05 (SVN)

AIK Solna (SWE) v PFC CSKA Moskva (RUS)

Legia Warszawa (POL) v Rosenborg BK (NOR)

Bursaspor (TUR) v FC Twente (NED)

 

FC Steaua Bucureşti (ROU) v FK Ekranas (LTU)

FC Slovan Liberec (CZE) v FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)

VfB Stuttgart (GER) v FC Dinamo Moskva (RUS)

PAOK FC (GRE) v SK Rapid Wien (AUT)

FC Luzern (SUI) v KRC Genk (BEL)

FK Zeta (MNE) v PSV Eindhoven (NED)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.