7m

hyundai

tamfinans

İşte o pozisyon!

1461 Trabzon ziraat kupasında deplasmanda oynadığı Fenerbahçe karşılaşmasının hemen başında oyuncusu Barış’a yapılan faulü görmeyen ve akabinde penaltıyı vermeyen hakem futbol severleri şoke etti.3. dakika da gelişen bu harekete Fenerbahçe kalesinde gol a

Spor 27.02.2013, 21:27
İşte o pozisyon!

1461 Trabzon ziraat kupasında deplasmanda oynadığı Fenerbahçe karşılaşmasının hemen başında oyuncusu Barış’a yapılan faulü görmeyen ve akabinde penaltıyı vermeyen hakem futbol severleri şoke etti.

3. dakika da gelişen bu harekete Fenerbahçe kalesinde gol arayan 1461’li oyuncu Barış’a ceza alanında faul yapan Salih Uçakan pozisyonu yayıncı kuruluşun kameralarına böyle yansıdı. Türk futboluna hizmet eden hakemlerin özellikle Trabzon takımlarına karşı böyle hataları yapmaları ise akıllarda soru işareti kalmasına neden oluyor.

1.20130227213033.jpg

 

 


Yorumlar (7)
misafir. 9 yıl önce
hakem de Fenerbahçeye bir kıyak çeksem de göze girsem diye can atıyor, başarılı hakemler değil kıyakçı hakemler yükseliyor da ondan, bakarsın FİFA kokartı takar Avrupda maç alır, Trabzonu yakan hakemlere bakın çoğu Avrupada maç aldılar
ali mutlu 9 yıl önce
pek muhterem validelerine bir sormak lazım..
ali ateş 9 yıl önce
validelerinin ne suçu var?en iyisi siz bunu recebim'e sorun!!
muzaffer elmas 9 yıl önce
Fenerasyonun görevlendirdiği zatı muhterem bunlara hakem demeyi yakıştıramıyorum.4 göz bir topu göremiyorsa gitsinler körebe oynasınlar..
adil türk 9 yıl önce
Böyle kritik ve bariz 3 hata var hakemin kararlarında.Maça etki edebilecek.

Hakem fener formasından ve arkasındaki güçten korkarak karar veremiyor.

İşte adalet denen şey böyle katlediliyor.GÖZ GÖRE GÖRE.
ahmet mert 9 yıl önce
Bu adamlar tff ve fener maşası olmuşlar. Aklımdan geçenleri yazmak istemiyorum. Bizi şimdiye kadar çoğunlukla hakemler yendi, şikeci rakipler değil. Anadoluda bir avuç dürüst insanlar bu gidişe karşı çıkmazsa Türkiye'de bu kıyım sonsuza kadar devam eder.
ahmet mert 9 yıl önce
Baban kötü bir hakemdi iyi sen de varsın. Babanı hatırladık. Hakan Ceylan sakın Hasan Ceylana rahmet okutma. Hakemlikten önce adam olmayı da öğren.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@