İşte Brozek'in gidiş bedeli

Yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcumuz Pawel Brozek'in sezon sonuna kadar Celtic Kulübüne kiraya verilmesi hususunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre; kiralama bedeli 325.000 euro olup, sezon sonu satın alma opsiyonu 800.000 eurodur" denildi.Bordo-ma

Spor 31.01.2012, 11:51
İşte Brozek'in gidiş bedeli

Yapılan açıklamada "Profesyonel futbolcumuz Pawel Brozek'in sezon sonuna kadar Celtic Kulübüne kiraya verilmesi hususunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre; kiralama bedeli 325.000 euro olup, sezon sonu satın alma opsiyonu 800.000 eurodur" denildi.

Bordo-mavili kadroda fazla forma şansı bulamayan Polonyalı oyuncu, ligde bu sezon sadece Ankaragücü maçında 1 gol kaydetmişti.

Yorumlar (4)
L.şahin 9 yıl önce
Sene sonunda 800 bin euro celtic Brozeki alır. Bu sene sonunda Euro 2012 var ve Polonya burada. Brozekte kesinlikle oynayacaktır. Orada piyasa yapma ihtimali vardı. Ayrıca Celtic kendi liginin lokomotifi. Brozek orada oynarsa kesinlikle gol atacaktır çünkü takım olarak zayıf rakiplere karşı çok pozisyona giriyorlar. Bu nedenle orada başarılı olacaktır Ama oynatırlarsa. Ben kiralık olarak verilmesini çok başarılı buldum fakat 800 bin euroluk satış opsiyonunun bulunması rezalettir. Kiralanması büyük fırsattı ama bu opsiyon onu da aldı gitti.
happy 9 yıl önce
colin kazım bile 900 bin euroya kiralandı.gol kralı olmuş biri olarak 325 bin euroya ucuz gitmiş
bordomavisevda 9 yıl önce
daha da gitmesi gerekenler var takımda.kapasite belli isabet olmuş gitmesi böyle oyuncuları getirmeyin trabzona..
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Ankaragücüne attığın golü unutamıcam Brozek:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@