7m

7m

hyundai

İşte Aydınlar'ın Fenerbahçe planı

“Başkan Federasyon’dan iyiden iyiye soğudu. Ama futboldan değil. Camiada dönen kulislerde Aydınlar’ın mayıstaki kongrede Fenerbahçe başkanlığına talip olacağı konuşuluyor. Aziz Yıldırım’ın ise aday olmayıp başka birini desteklemesi söz konusu”Şike olaylar

Spor 07.01.2012, 11:55
İşte Aydınlar'ın Fenerbahçe planı

“Başkan Federasyon’dan iyiden iyiye soğudu. Ama futboldan değil. Camiada dönen kulislerde Aydınlar’ın mayıstaki kongrede Fenerbahçe başkanlığına talip olacağı konuşuluyor. Aziz Yıldırım’ın ise aday olmayıp başka birini desteklemesi söz konusu”

Şike olaylarının sorumlusu olmamasına rağmen bu büyük 'bombayı' kucağında bulduğundan bu yana stres içinde. Özel işleri nedeniyle de zaten yoğun bir programa sahip olan Aydınlar, Federasyon’dan gitgide soğuyor.

Önce 58’inci madde

Başkan bu işin sonuna gelmiş durumda. Ancak yolun sonu, futboldan kopmak anlamına gelmiyor. Güçlü kaynaklara göre, Aydınlar öncelikle genel kurul sürecini ve küme düşme cezasını içiren 58. Maddedeki değişim dönemini atlatmayı hedefliyor. Ardından Futbol Federasyonu’na veda etmeyi planlıyor. Peki sonrasında ne olacak? İddiaya göre Aydınlar mayıs ayındaki Fenerbahçe kongresinde başkanlığa adaylığını koyacak.

Camianın tepkisi ne olacak?

Fenerbahçe'yi küme düşüren başkan olarak tarihe geçmek istemediğini her hareketiyle ortaya koyduğu düşünülen Aydınlar'a, Fenerbançe camiasının nasıl bakacağı merak konusu. O kongrede Aziz Yıldırım ne yapacak. Tutuklu bulunan Yıldırım'ın, beklenenin aksine aday olmayacağı belirtiliyor. Ancak bir adayı destekleme durumu söz konusu.Ne var ki Aydınlar'ın bir değil, iki kez istifa kararı aldığı fakat bunu son anda uygulamaktan vazgeçtiği duyumları da var.

 


Yorumlar (6)
ardalaa 10 yıl önce
gerçek yüzünü göremeyen bazı saftiriklerde ne olduğunu görmüş olur
ssmihh 10 yıl önce
Önemli olan Aydınlar'ın ne düşündüğü değil önemli olan İktidarın ne düşündüğü. İktidar ne düşünüyorsa Aydınlar ona göre hareket ediyor iktidarın talimatlarını yerine getiriyor. Aydınlar AKP nin bir memuru bir kuklasıdır. Futbol federasyonuda diğer kurumlar gibi asla bağımsız değildir. O eskidendi. Ülkede demokrasi var iken di.
meydan 10 yıl önce
ulan su devlette adam cikmayacakmi hakkimizi bile alamiyoruz yaziklar olsun böyle yöneticilere kime güveneceksin bunlarin hepsi köstepek tepeden asagiya hepsp bir karar alamayan haklinin hakkini vermeyen bazi kurumlarin ve kuruluslerin cikarini düsünen halkina eziyet eden yöneticilere yaziklar olsun kimlerin elindeyiz gözünüzü acinda bakin
şafak 10 yıl önce
Şike yapmak Fenerliler için gurur vesilesidir. Eğer kendisi başkan olsa, o da başarıya giden yolda her şey mübah diyecektir. Sahte bir gülümseme var yüzünde bey efendinin.
ercalik 10 yıl önce
Bence fener çok mağdur, geçen yılın şampiyonu zaten onlar bu yıl da şampiyonluk onlara verilmeli 26 ocakta 2012 şampiyonu olarak fener ilan edilmeli gs bu konuda anlayış göstermeli, fırsatçılık yapmamalı :)))))
alneka 10 yıl önce
hala türk futbolu böyle insanamı teslim çok yazık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@