7m

7m

hyundai

İskender ve Korcan'a ret

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), şike soruşturması nedeniyle haklarında idari tedbir uygulanan futbolcular Korcan Çelikay ve İskender Alın'ın, tedbirin kaldırılmasına yönelik taleplerini reddetti.Futbol Federasyonu'ndan yapıla

Spor 12.01.2012, 20:06
İskender ve Korcan'a ret

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), şike soruşturması nedeniyle haklarında idari tedbir uygulanan futbolcular Korcan Çelikay ve İskender Alın'ın, tedbirin kaldırılmasına yönelik taleplerini reddetti.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, PFDK'nın bugün gerçekleştirdiği toplantıda, şike ve teşvik primi eylemlerinde bulundukları şüphesiyle haklarında 6 Ocak tarihinden itibaren idari tedbir uygulanmasına karar verilen Korcan Çelikay ve İskender Alın'ın, tedbir kararının kaldırılmasına yönelik taleplerinin görüşüldüğü belirtilerek, ''Yapılan inceleme neticesinde idari tedbir kararının kaldırılmasını gerektiren bir neden bulunmadığından talebin reddine karar verilmiştir'' denildi.


Yorumlar (4)
selimcan 10 yıl önce
hıh ki hıh, Eğer bu futbolculara f.bahçe talip olsaydı bu aynı federasyon ve ceza kurulu böyle bir karar alırlarmıydı. kesinlikle almazdılar..

işte bizim fenerasyonumuzun hali...tam bir fenerbahçe şubesi olarak çalışıyorlar. ayıptır ayıp şimdiye kadar yaptıklarınız.. kılığınıza kıyafetinize de aldırmıyorsunuz.
k.alemdar 10 yıl önce
insanin biraz olsun yüzü kizarir be, üstünden bir iki ay gecsin insanlarin öfkesi dinsin size biraz, pismis kelle gibi birde kameralarin karsisina gecip siritiyorlar, sorsan süt de leke olur bunlarda olmaz.
meydan 10 yıl önce
yönetimin cok dikkat etmesi lazim feneri kurtarmak icin her seyi dört koldan saldiriyorlar avukatlarimiz yönetim cok uyanik olmasi lazim en kücük ayrintiyi bile kacirmamasi lazim yönetiminj isi sogutmaya calisiyolar sanki bir sey yapmamais havasi estirmeye calisiyolar sanki son zamanda basarili olmaya basladilar gibi geliyor bana kupamizi bu seferde bu .. kaptirmayalim
beşiroğlu 10 yıl önce
iskenderle işimiz yok ama korcan mıdır nedir varya ona asla hakkımı helal etmiyorum.satılmışlık anca böyle olur o tüm futbol camiasına sırf fenerbahçeye yaranmak için ihanet etmiştir.onun ve onun gibilerin sonu yaklaşmıştır artık 5 milyon insanı üzmüştür bakalım onların hakkını nasıl ödeyecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@