İlk tepki Şener'den

Başkan Şener konuyla ilgili olarak, “O kadar başvuru arasında bizimkinin bu kadar erken incelenip karar verilmesi ilginç. Gerekçeli kararı görmemiz lazım. Bizim mücadelemiz her platformda devam edecek. Özellikle CAS’tan çok umutluyuz” ifadelerini kullandı

Spor 16.11.2012, 08:55
İlk tepki Şener'den

Başkan Şener konuyla ilgili olarak, “O kadar başvuru arasında bizimkinin bu kadar erken incelenip karar verilmesi ilginç. Gerekçeli kararı görmemiz lazım. Bizim mücadelemiz her platformda devam edecek. Özellikle CAS’tan çok umutluyuz” ifadelerini kullandı. Bu arada AİHM’nin, Trabzonspor’un başvurusunu usulden reddettiği de edinilen bilgiler arasında.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
kuzey can 9 yıl önce
Benim bildiğim Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine ülkedeki hukuk yolları tükendiğinde müracaat edilir. (yanlış biliyorsam hukukçu arkadaşlar lütfen doğrusunu yazsınlar) Oysa şike davasında mahkeme süreci devam ediyor dava yüksek mahkemede henüz görülmedi. Bekleyelim görelim başkan şov yapmayı bıraksın...
aşkın doğan 9 yıl önce
sporla ilgili kararı cas mahkemesi verecek ve nihayi karar olacak bu durum insan hakları mahkemesini ilgilendirmediği baştan belliydi asıl soru şu önce neden casa gitmedikte ilk önce insan hak.mahk. gittik yanlış strateji kendimizi fenerlilere güldürmekten başka bir işe yaramadı açıkçası.bizim hukukçulara da hayranım yani !!!
hasan yener 9 yıl önce
ya su klupde aklı basında ne bır yonetıcı ne bır avukat var aıhm den sonra cas da reddetecek nedenıde uefa dısıplın kurulu bır karar almadan casa yapılacak basvuru gecersızdır cas uefayla kuupler arasındakı anlasmazlıkları cozer alınan kararlar cercevesınde bunu bıle daha bılmıyolar sımdı zamanı değıl casa değıl fıfaya basvuru yapılmalı casa uefa kararının ardıdnan gıdılmelı sonuc ordada husran olur cunku usulune uygun yapılmıyor..
Ergün Özşahin 9 yıl önce
Sn. Başkan, şartları oluşmadan AİHM'e gidiyorsun, sonrada neden reddetti diye şaşırıyorsun. Asıl davayı kabul etse idi şaşırmalıydın. Hangi ihtilaf için Türkiye’de iç hukuk yollarını tükettiniz? CAS ayrı bir vakıa! UEFA Disiplin Kurulu karar mı verdi de CAS'a gideceğiz diyorsunuz! Git git te o da reddetsin. Karşı tarafta desin ki, bakın TS başvurdu da ne oldu. Neden adamlara konuşacak malzeme veriyorsun, neden kendi kalemize gol atıyorsun, bile bile lades diyorsun. UEFA kararını Bekle acelen ne? Avukatlara verdiğin bu paralara yazık değil mi?
Ergün Özşahin 9 yıl önce
Sn. Doğan: Bizim sevgili başkan Trabzonlu hukukçularla çalışmamaktadır. O, GS kulübü avukatları ile ve Helvacı hocayla, Fatih Hocayla çalışır ve onlara da yüklü miktarda avukatlık ücretini kulüp kasasından ödetir. Trabzonlularla çalışmaz çünkü;.
Murat kartal 9 yıl önce
simdide baskan Birlesmis mililetlere basvuralim.ordanda sonuc cukmazsa Nato var
Murat kartal 9 yıl önce
Ahim olmadi,obamaya mektup olmadi tek yol birlesmis milletler ve nato kaldi baskan:)
Murat kartal 9 yıl önce
gulduruyoruz kendimize ; gecen yil kendi evimizde 3:0yenilip rezil oluyoruz ilk 5 de yok takim .FB ise sonmacla ikinci. sampiyonluga gudince neden son haftalrda ts nin ouan kaybi olmadi.Bu takimdan bu baskanla birsey olmaz.her yerde kupa istemekle olmuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@