banner556

İlginç eylem! Lazio'nun sitesine...

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda Lazio ile oynadığı mücadele sonrasında İtalyanlar ilginç bir eylem ile karşılaştı.Lazio'nun resmi sitesi hacklendi ve açılışa Trabzonspor tribünlerinden bir kare ile 'Bize Her Yer Trabzon' mesajını içeren bir gö

Spor 04.10.2013, 20:33
İlginç eylem! Lazio'nun sitesine...

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda Lazio ile oynadığı mücadele sonrasında İtalyanlar ilginç bir eylem ile karşılaştı.

Lazio'nun resmi sitesi hacklendi ve açılışa Trabzonspor tribünlerinden bir kare ile 'Bize Her Yer Trabzon' mesajını içeren bir görüntü koyuldu.

Yapılan müdahale sonrasında sitenin sabah saatlerinde eski haline döndüğü belirtilirken, bu olay İtalyan medyasında da geniş yer buldu.

Corriere dello Sport, Trabzonsporlu bazı taraftarların Lazio'nun sitesine saldırıda bulunduğu haberini sayfalarına taşıdı.

Yorumlar (3)
ozgur ata 7 yıl önce
ne geregi vardi su boregi varken?
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
ne gerek vardı ne yaptıki adamlar size ?? her kupa maçı yaptığımız adamları hack leyecekmisiniz? korsanlığ matah bişey zannediyorsunuz.
halil hacıhaliloğlu 7 yıl önce
nerden biliyosunuz bunuTrabzonaporumuzun taraftarlarının yaptığını bile bile bu tip olayları hemen sahiplenmek adına her şeyi yapıyosunuz...anlayana......ya bize çamur atmak isteyenlerse yokmu etrafta...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@