İlçe Emniyet Müdürü yaralandı!

 KÜTAHYA'nın Tavşanlı ilçesinde oyananan ve 1-1 sona eren Tavşanlı Linyitspor-Karşıkaya maçı öncesi ve sonrasında olaylar çıktı.  Maç öncesi stadyuma girmek için bekleyen Karşıyaka taraftarları ile Tavşanlı Linyitspor taraftarları arasında gerginlik yaşan

İlçe Emniyet Müdürü yaralandı!

 KÜTAHYA'nın Tavşanlı ilçesinde oyananan ve 1-1 sona eren Tavşanlı Linyitspor-Karşıkaya maçı öncesi ve sonrasında olaylar çıktı.

 

 Maç öncesi stadyuma girmek için bekleyen Karşıyaka taraftarları ile Tavşanlı Linyitspor taraftarları arasında gerginlik yaşandı. İki taraftar grubu birbirine taş ve şişe attı. İddialara göre Karşıyaka taraftarlarının attığı şişelerden biri Tavşanlı İlçe Emniyet Müdürü Murat Erdal başına isabet etti. Yaralanan Emniyet Müdürü Erdal, 112 ambulansıyla Doç.Dr.Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

 Hastanede tedavi altına alınan ve kafasına dikiş atılan Murat Erdal'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.Karşılaşma sonrasında Karşıyaka taraftarlarının bulunduğu tribünlerden dışarıdaki Tavşanlı Linyitspor taraftarlarına taş atıldı. Tavşanlı Linyitsporlu taraftarlar da karşılık verdi. Araya giren polisler Tavşanlı Linyitsporlu taraftarları stadyum önünden uzaklaştırdı. Olaylarda bir polis memuru yaralandı.

 

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER