İddianame Fransa'da konuşuldu

Trabzonspor'dan önce Fransa'ya gelen başkan Sadri Şener, yasalara duyduğu saygıdan dolayı Lille ile oynanacak olan maçı tribünden izlememe kararı almıştı.Aldığı bu kararın ardından katıldığı bir televizyon programında da, "Geçen sezonun şampiyonu Trabzons

Spor 06.12.2011, 12:11
İddianame Fransa'da konuşuldu

Trabzonspor'dan önce Fransa'ya gelen başkan Sadri Şener, yasalara duyduğu saygıdan dolayı Lille ile oynanacak olan maçı tribünden izlememe kararı almıştı.

Aldığı bu kararın ardından katıldığı bir televizyon programında da, "Geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor'dur" diyen başkan Sadri Şener'e, taraftarlar destek mesajları yağdırıyor.

Bordo - mavili futbolcular da Fransa'da bulunan başkanlarına turu hediye etmek istiyor. Başkan Sadri Şener ise, "Takıma olan güvenimiz tam. Tur bizim için en güzel hediye olur" dedi.

YÖNETİM FRANSA'DA TOPLANDI
İddianamenin ardından toplantı fırsatı bulamayan Trabzonsporlu yöneticiler Fransa'da bir araya geldi. Sadri Şener başkanlığında toplanan yönetim kurulu toplantısında Asbaşkan Nevzat Şakar, Genel Sekreter Hasan Yener, Yönetim Kurulu üyeleri Tuncay Bekiroğlu, Nevzat Aydın ve Temel Soyyiğit de yer aldı.

iddianameye karşı dimdik ayakta durma kararı alan bordo - mavili yöneticilerden Tuncay Bekiroğlu, "Trabzonspor kulübü bu süreci alnının akıyla atlatacaktır. O zaman herkes en büyüğün kim olduğunu daha iyi görecek" diye konuştu.


Yorumlar (5)
pitbull 10 yıl önce
Bütün Trabzonlulara Tabzonsporluulara sesleniyorum.. Trabzonlular Trabzonsporlular arçelik markalı hiç bir şey almayın.
harbits 10 yıl önce
Sonunda adam akıllı bi konusma yapabildiniz Sadri bey
ünüvar 10 yıl önce
eger olurda kupayi bize verirlerse lütfen fenerdeki kupayi almayin.

bu kupa kirli bana yenisini gönderin densin.birde olurda 2.yaridaki ts-fb maci oynanirsa lütfen hic kimse stadyuma gitmesin
şafak 10 yıl önce
Medyanın, güç odaklarının, mafyanın, TBMM'nin muhalefetine rağmen bu kadar açık konuşmak kolay değil. Bu taraftar bir gün giderse Sadri Şener'i çok çok arar. Hep birlikte bir gün Şenersiz günleri de göreceğiz. Ne çabuk unuttuk eski dönemleri. Adam gücünün yettiği kadar tek başına mücadele ediyor. Hangi baba yiğit Şener kadar direndi İstanbul takımları ve destekçilerine?
kahramanlar 10 yıl önce
helal sana baba sadri sen bir tanesin hakkımızı yedirme bu suratsız insanlara seni seviyoruz inşallah lilleyi yenecegiz dugalarımız sizinle olacak fanatik turgut sarigul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@