banner491

Hikmet Karaman sert konuştu

Arsinspor evinde karşılaştığı Süper Lig Temsilcilerinden Gaziantepspor’a 1-0 yenildi.Karşılaşmanın ardından konuşan Gaziantepspor antrenörü Hikmet Karaman spor bakanlığına tepki gösterdi. Karaman, “Bu fiziki şartlarda bu kadar Türk futbolunun durumun siz

Hikmet Karaman sert konuştu

Arsinspor evinde karşılaştığı Süper Lig Temsilcilerinden Gaziantepspor’a 1-0 yenildi.

20121107aw000704_03.20121107163621.jpg

Karşılaşmanın ardından konuşan Gaziantepspor antrenörü Hikmet Karaman spor bakanlığına tepki gösterdi. Karaman, “Bu fiziki şartlarda bu kadar Türk futbolunun durumun siz görün. Nedir bu burada nasıl sporcular yetişsin kardeşim bir görün ya böyle bir spor alanı olur mu.”Söyleyerek tepkisini dile getirdi.

20121107aw000704_01.jpg

Karaman, “burada gençlik spor müdürlüğü il müdürlüğü yok mu rezalet burası Şuarada kapalı spor salonu yaptınız kardeşim bir kere kullandınız nedir bu açın burayı kardeşim Arsinspor kullansın burayı ben bu eleştiride Arsinspor’u eleştirmiyorum Trabzon’da ki Spor il müdürlüğüne söylüyorum burada  futbol adamı yetişmez.”dedi.

20121107aw000704_04.jpg

Trabzon gibi futbol kentine bunun yakışmadığını söyleyen Karaman, “ gelin bakın kardeşim basın odası diye nere sokuyorlar bizi bunu görün bura spor il gençlik müdürlüğüne yakışmıyor kardeşim. Bakın sporcularım dışarıda soyunuyor ve gidip otelde duşumuzu alacağız bu böyle olmaz olamaz.”şeklinde konuştu. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
s.eyüboğlu
s.eyüboğlu - 7 yıl Önce

Adayım Hikmet Hoca.

misafir.
misafir. - 7 yıl Önce

görmedim, duymadım, bilmiyorm

AKIN AKIN
AKIN AKIN - 7 yıl Önce

Yedi milyon euroya adam alıyorsun işe yaramıyor toplasan 90 dakka oynamadı o parayı Arsin spora Of spora ver bak sana ne futbolcular yetişiyor

tarık buğra
tarık buğra - 7 yıl Önce

bizim gibi trabzon halkına çok bile.birde akyazı da ki stad yerine kurulmuş kurbanlık pazarını görseydı

Savaş Uzun
Savaş Uzun - 7 yıl Önce

O kadar yer var biraz yatırım yapsalar biraz el atsalar Trabzonspor kadar iyi takımlarda çıkabilir. Ofspor'u herkes gördü. Bildiğin takımları say deseler ofspor aklıma bile gelmezdi, ama çıktılar deplasmanda beşiktaşla aslanlar gibi oynadılar. benim gözümde galip ofspordur. demek altyapıya önem verilse ne ofsporlar çıkacak.

SIRADAKİ HABER

banner441