alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Hayali Gökdeniz transferine belge

Şike iddianamesinin ek klasörlerinde, eski Giresunspor Başkanı Olgun Peker'in, menajerlik yapma yetkisi bulunmayan Refleks Menajerlik isimli şirketiyle usulsüz kazanç sağladığı kaydedildi.Peker'in bu parayı örgütsel faaliyetlerde kullandığı, bazı spor kul

Spor 17.12.2011, 09:31
Hayali Gökdeniz transferine belge

Şike iddianamesinin ek klasörlerinde, eski Giresunspor Başkanı Olgun Peker'in, menajerlik yapma yetkisi bulunmayan Refleks Menajerlik isimli şirketiyle usulsüz kazanç sağladığı kaydedildi.

Peker'in bu parayı örgütsel faaliyetlerde kullandığı, bazı spor kulüplerinin de bu duruma göz yumarak, onunla hareket ettikleri ve sözleşmeler yaptıkları bildirildi. Şu an Rus temsilcisi Rubin Kazan'da forma giyen Gökdeniz Karadeniz'in Fenerbahçe'de hiç oynamadığına dikkat çekildi.

 Buna karşın Fenerbahçe Kulübü tarafından Olgun Peker'e mukaveleyle bağlantılı olarak Gökdeniz Karadeniz transferi karşılığında 100 bin dolar ödeme yapıldığı tespit edildi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım tarafından Peker'e, transfer çalışmalarında harcanmış gibi gösterilerek para aktarıldı. Kontratın yapıldığı tarihin, Gökdeniz'in aracının kurşunlanması olayının gerçekleştiği döneme denk geldiğine işaret edildi. Sözleşmenin silahlı tehdit neticesinde imzalandığı ileri sürüldü.

gokdeniz.jpg


Yorumlar (2)
Enderp 10 yıl önce
Şikeyi, soruşturmayı hepsini geçtim. Sırf bu belgeden bile Fenerbahçe'nin ceza alması lazım. Çok açık FIFA ve TFF talimatları var. Yetkisiz, lisanssız menajerlerle çalışan futbol kulüplerine puan silmeden tekrarlanması halinde küme düşürmeye kadar ceza verilir diye! Olgun Peker'in lisansı yok ama Aziz Yıldırım yanına menajer diye imza atmış! TFF uyuma, artık taraf olmayı bırak!
umitkaan 10 yıl önce
hayretle izliyoruz olan biteni sankı cocuk oyuncagı olmus tff bızlerde sınema ızlıyoruz bırılerının buna dur demesı lazım beklıyoruz 4 gözle

Gelişmelerden Haberdar Olun

@