banner556

Hatayoğlu: Lig TV üyelikleri iptal edilsin

Türkiye gündemine damgasını vuran sözleri sarf eden 1967 Trabzonsporlular Derneği Başkan'ı Alaattin Hatayoğlu önemli açıklamalarda bulundu.Güngören Cevizlik sosyal tesislerinde kongre sonunda yapılan panele Trabzonspor Kulüp Avukatı Nusret Yılmaz, Trabzon

Spor 15.10.2012, 11:15
Hatayoğlu: Lig TV üyelikleri iptal edilsin

Türkiye gündemine damgasını vuran sözleri sarf eden 1967 Trabzonsporlular Derneği Başkan'ı Alaattin Hatayoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Güngören Cevizlik sosyal tesislerinde kongre sonunda yapılan panele Trabzonspor Kulüp Avukatı Nusret Yılmaz, Trabzonspor eski yöneticisi Dr. İrfan Coşkun, Zaman Gazetesi yazı işleri müdürü Hayri Beşer ve çok sayıda delege katıldı.
 
Türkiye gündemine damgasını vuran sözleri sarf eden 1967 Trabzonsporlular Derneği Başkan'ı Alaattin Hatayoğlu "Biz hak verilmez alınır, diyoruz. Fenerbahçe Tv, Lig Tv'den daha iyi yayın yapıyor. Ben Lig Tv üyesi olanların üyeliklerini iptal etmelerini istiyorum.
 
Bizi yok sayan bu zihniyeti biz de tanımıyoruz. Bugün federasyon Trabzonspor'a savaş açmıştır." diye konuştu.
 
Söz alan Trabzonspor Kulübü Avukatı Nusret Yılmaz "Hukuk adalet ve temizliktir, biz hukuka güvenerek iş yapıyoruz. Trabzonspor olarak davayı sükûnet ile izledik.
 
Şenol Güneş'in bu konuyla ilgili sözleri dikkat çekiciydi" şeklinde konuştu.
 
Psikiyatrist Dr. İrfan Coşkun taraftarların ruh durumuna dikkat çekerek "Taraftarlar bu süreçten en büyük zararı görmüştür. Ruhsal olarak statların boş kalmasının sebebi Türk futboluna olan inancın azalmasıdır.” dedi.
 
Yazarlardan Erdal Hoş "Eylemler ile taraftarlar haklarını almalıdır. Kendilerini demokratik bir şekilde ifade etmeleri gerekiyor. Mesela belli günlerde horon çeksinler" şeklinde konuştu.
 
Zaman Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hayri Beşer "Trabzonspor camiası büyük bir camiadır. Aldığı kupalar ile kendisini kamuoyuna ispatlamıştır" diye konuştu.
 
Panele Trabzonspor Eski Yöneticilerinden Metin Atasoy, Cemil Kaya, Halim Saral, Trabzon’dan gelen misafirler Av. Ayşe Sula Köseoğlu, Güngören Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Sula ve çok sayıda iş adamı, bürokrat, sanatçı ve dernek üyeleri katıldı.
 
OLAĞAN GENEL KURUL YAPILDI
1967 Trabzonsporlular Derneği'nin 2012 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 13.10.2012 Cumartesi Günü Saat 13.00 de yapıldı.
 
İstanbul, Güngören Belediyesi Cevizlik Sosyal Tesislerinde yapılan genel kurula tek liste ile girilen seçim sonucunda Alaettin Hatayoğlu başkanlığında oluşan kurullara seçilenler;
Yönetim kurulu asil üyeliklerine;
 
Aslan Bulut, Maçka-İşadamı,                                                              Deniz Hacıbayramoğlu,of-İşletme müdür
 
Ahmet Akyüz, çaykara-Bankacı,                                                          Mehmet Tenha, Araklı-Avukat
 
Süleyman Aşıkkutlu, Of-İşadamı,                                                       Mahmut Yusuf, Araklı-Mali Muvaşir
 
Hacı Ömer Doğanay, Yomra-Turizmci,                                               Haydar Uzun, Yomra-Matbaacı
 
Naci Ay, Hayrat-Müteahhit,                                                                   Semih Tosun, Trabzon, Merkez-İnş.Mühendisi
 
Mustafa kul, Araklı-avukat                                                                    Mustafa Türk, Dernekpazarı-Bankacı
 
Denetim kurulu asil üyeliklerine;
 
Ömer Bulut, Maçka-İşadamı,                                                               Ahmet Özdemir
 
Barış Varol, Hayrat-Taksi işleticisi,                                                      Özgür Varol
 
Hasan Akyol, Dernekpazarı-Esnaf                                                       Akın Nuhoğlu
 
Disiplin kurulu asil üyeliklerine;
 
Atilla Kirali
 
Hikmet Ömeroğlu,
 
Ayhan Atmaca,
 
İbrahim Aydın
 
Şafak Yazıcı
 
1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaettin Hatayoğlu1990 yılından bu yana faaliyet gösterdiklerini belirterek, “bu mevkii ve makamlarda bizler devamlı kalacağız diye bir iddiamız yok. Bu görevi üstlenebilecek, gönüllü arkadaşlarımıza görevimizi devretmeye hazırız”dedi.

 

Yorumlar (6)
ali kemal ayar 8 yıl önce
bu pis herifleri ancak para gücüyle devirmek lazım kime hizmet ettiği belli olmayan lig tv sea-adece fener ve benzeri takımları konuşuyor sipikerler bile bu takımların maçlarını anlatırken g..nü yırtıyor lig tv üyeliğim yok ama olanlarda iptal ettirsin telefonla sürekli arıyorlar kampanya var üyelik için ama konuşturmadan kapatıyorum türk futbolunun anasını belleyen bunlar milli takımın hali belli hiç olmasa kulüp ve futbolcular daha az kazanır ve dolayısıyla yabancı transferler azalırsa gençler belki daha iyi çalışırda milli takımı yüceltir.
misafir. 8 yıl önce
ilhan cavcavın Trabzonu düşürelim demesi hayata mı geçirilmek isteniyor, olayı yıllara mı yayıyorlar, milli takım olayın en açık bir olay
hasan yener 8 yıl önce
ben bu sene basında ettırdım neden dıye soruncada ts luyum almıyorum lıg tv kupa verılene kadar dedım..herkesı duyarlı olmaya davet edıyorum..
mustafa 8 yıl önce
En mantıklısı madem bu kadar istiyoruz şampiyonluğu, şampiyonluk verilene kadar maçlara paf takımıyla çıkalım veya hiç çıkmayalım. NE kadar ciddi olduğumuzu görsünler. Bu kadar basit. En kötü ihtimal 3-5 trilyon zarar edersin
cinneş marnş 8 yıl önce
şenol güneşin bu konudaki konuşması dikkat çekmişmiş. f.bahçenin şike işleriyle uğraştığını mısırdaki sağır sultün bile bilirken, anlatırken, şenol güneş efendi, aykut kocamanın öğrencileri şike yapmamış diyordu. sonra iki yıl sonra aklına geldi. haaa bu konuda bişeler söylemek lazım diye, önce akladığı f.bahçe için şike den bahsetti..

şenol güneşin her konuşmasının altında bir hinlik yatar ve özet olarak kendini över, kendine yontar.

40 yıl devam edin şenol güneş ile (eğer kulübü borçtan batırmaz ise ki en büyük tehlike budur.)bir yere varamazsın.
YALNIZ KURT TS 8 yıl önce
Lig Tv uyeligini iptal edin diyorsunuzda uyeligi iptal ettik diyelim TS'un maclarina nerede bakacagiz Cafe'de bakalim desek mekan sahipleri TS'un maclarinin baslama saat'inden bile haberi olmuyor Trabzon disinda ve yurt disinda yasayanlar icin sorun oluyor taraftar sayimiz Istanbul takimlarindan az oldugu icin 2,3 kisi icin televizyonu bile isteksiz aciyor birde Fener'liyse hic acmiyor peki soruyorum size TS'un maclarina uyeligi iptal edersek nasil bakacagiz radyodan kimse dinlemek istemez.Yani yukari tukursen biyik asagi tukursen sakal birde TS'un maclari Istanbul kulublerinin maclariyla ayni saat'e denk geliyorsa TS'un maclarina bakma sansin hic kalmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@