Hasta yatağında aklı Trabzon'da

 Sağ ayak tendonu diz kapağı kemiğinden koptuğu için Acıbadem Fulya Hastanesi'nde ameliyat olan Trazonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, bugün taburcu oldu. 4 HAFTA KOLTUK DEĞNEĞİYLE YÜRÜYECEK Başkan Şener'in operasyonu 20 Ekim 2012 Cumartesi günü Acıbadem

Hasta yatağında aklı Trabzon'da

 Sağ ayak tendonu diz kapağı kemiğinden koptuğu için Acıbadem Fulya Hastanesi'nde ameliyat olan Trazonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, bugün taburcu oldu.

 4 HAFTA KOLTUK DEĞNEĞİYLE YÜRÜYECEK

 Başkan Şener'in operasyonu 20 Ekim 2012 Cumartesi günü Acıbadem Fulya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof.Dr. Ömer Faruk Taşer tarafından gerçekleştirildi. Prof.Dr.Taşer yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 "Düşme sonrası kopan tendonu, ameliyat sırasında iki özel vidayla kemiğe raptettik. Son derece başarılı geçen operasyonun ardından Sadri Şener 2 gün hastanemizde tedavi gördü. Bugün de taburcu oldu. Şu anda çift koltuk değneğiyle yürüyor. 1 hafta içerisinde tek koltuk değneğiyle, yaklaşık 3-4 hafta sonra da koltuk değneksiz yürüyebilmesini hedefliyoruz. Başkan Şener, evde de bir takım egzersizleri uygulayacak ve 1 hafta dinlenecek."

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
iskender keskin
iskender keskin - 7 yıl Önce

baskanim sonunda sende bildin bu janko denen dev yantoplarda is yapar diye peki sayin senol hoca neden ilk yari oynatmiyorda son 5 dak. sokuyor adami. son 5 dak. kac yan top atildi janko ya?? senin dediyin gibi ilk yari 7 yantop geldi janko yok 2yari son 5 dak. takim ölmüs sen janko yu sokuorsun....... baskan gönder senol hocayi sen gec takimin basina hem baskan ol hemde teknikdirektor

deli gibi seven
deli gibi seven - 7 yıl Önce

sevgili baskanimiz cok gecmis olsun..seni seviyoruz..kologlu

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Çok geçmiş olsun başkanım.

Bu şikeci üçkağıtçı çapulcu sürüsüyle uğraşmaya yine devam edeceğiz Başkanım.Yeni bir tarih yazacağız.Er veya geç.

SIRADAKİ HABER