banner560

vardallar

Haluk Ulusoy'u kim kurtardı!

Haluk Ulusoy ve Mehmet Atalay'ın aralarında bulunduğu asansör kazasının ardından ulaşılan bilgiler asansör kazasındaki baba-oğul ilişkisini gözler önüne sererken, Ulusoy aile bağlarının ne kadar güçlü olduğunun bir göstergesiydi.Bunu belgeleyen olay asans

Spor 07.12.2011, 15:55
Haluk Ulusoy'u kim kurtardı!

Haluk Ulusoy ve Mehmet Atalay'ın aralarında bulunduğu asansör kazasının ardından ulaşılan bilgiler asansör kazasındaki baba-oğul ilişkisini gözler önüne sererken, Ulusoy aile bağlarının ne kadar güçlü olduğunun bir göstergesiydi.

Bunu belgeleyen olay asansör düşerken meydana geldi. Saliseler içerisinde asansör yere çakılmak üzereyken, Saffet Ulusoy birdenbire babası Haluk Ulusoy'u kucağına alarak O'nu muhtemel bir yaralanmadan kurtarırken kendi canını tehlikeye attı ve ayak parmaklarının kırılmasına neden oldu.

İki bacağında kırık bulunan Saffet Ulusoy'un ameliyatı başarılı geçerken, haberi alan birçok spor adamı hastaneyi ziyarete geldi.

Çok sayıda iş adamı, gazeteci ve yakınlarının yanı sıra Trabzonspor yöneticileri ve TFF eski başkan vekili Affan Keçeci de hastaneye geldi. Başta Arda Turan olmak üzere birçok ünlü futbolcu da telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@