Haksızlığa karşı ayaktayız!

Bordo-mavili taraftarlar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a tezahüratlarla tepki gösterirken, kulüp başkanı Sadri Şener'e ise destek verdiler.Maraton tribünündeki taraftarlar, Şener'in Trabzonspor logosu önündeki fotoğrafının yer aldığı bir pankar

Spor 22.12.2011, 20:32
Haksızlığa karşı ayaktayız!

Bordo-mavili taraftarlar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a tezahüratlarla tepki gösterirken, kulüp başkanı Sadri Şener'e ise destek verdiler.


Maraton tribünündeki taraftarlar, Şener'in Trabzonspor logosu önündeki fotoğrafının yer aldığı bir pankart açarken, pankartta ''Haksızlığa karşı ayaktayız. Her zaman yanındayız'' ifadelerine yer verildi.


Yorumlar (6)
G.COLMANTS 10 yıl önce
Başkan SADRİ ŞENER Şenol GÜENŞ'e ara transfer için açık çek verdi.Göster kaliteni aldır baba oyuncuları güçlü olan takımımız çok daha güçlü hale gelsin.Cimbomun istediği tüm oyuncuları alın O Terim çatlasın hasedinden.F.Terim iş güç orta yan hakemle uğraşmak nefret ediyorum böyle adamlardan.Ş.GÜNEŞ hocam iyi isimler aldır hepsinin hesabını ikinci devre kes ki dünya hoca görsün.
hüser 10 yıl önce
sadri başkanın bu transfer desteğinden sonra hocamısın yoksa gül dalında bir goncadan ibaretmisin ligin ikinci yarısında göreceğiz.öyle bir kadro kur ki play-of ta şu şikecilerle cinconları yeşil çimlere gömelim.
G.COLMANTS 10 yıl önce
burda yorum yapanlardan bazıları( bunlar gibi) çürük yumurtalar her zaman var Trabzonspor un başarını sitemeyip şike-teşvik sürecinde S.ŞENER Yara alsada bundan biz biizm adamalrımız nemalansın diye pusuda bekleyenler avuçlarını yaladılar.S.ŞENER-Ş.GÜNEŞ gene güçlenerek çıktı gerçek taraftar arkalarında çoğunda da çok daha iyi TRABZONSPOR ludur SADRİ ŞENER İLE ŞENOL GÜNEŞ.S.ŞENER başkanla süper kupa,türkiye kupası herşeyden önemlisi şikecilere-teşvikçilere rağmen 82 puan ile şampiyon olmuş takımı kuran başkandır.Şikecilere karşıda tek başına mücadele ediyo camia destek vermedi verenler de sonradan açıldılar.HERKES HERŞEYİ BİLİYO.
k.alemdar 10 yıl önce
cok harika destek bunlar.
niyazi 10 yıl önce
maçı tv den takip ettim pankartı görmedim gören varmı arkadaşlar, yayıncı kuruluş ta federasyon gibi feneri kurtarma peşinde,
seplam 10 yıl önce
AKP'NİN Spor bakanı Suat Kılıç " KÜME DÜŞME KALDIRILSI"N diyor. Kulüp yöneticileri başkanı kulübü bağlaasın diyor.18 takım bir araya gelsin konuşsun .Böyle adalet olurmu. Yazıklar olsun böyle futbola. Yazıklar olsun sinin inandığınız adalet duygusuna. Yazıklar olsun hep güçlünün yanında olana. Yazıklar olsun hepinize

Gelişmelerden Haberdar Olun

@