banner556

Hacıosmanoğlu; ''Eğer bize ceza verilirse.."

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe deplasmanında yaşanan olaylardan ötürü PFDK'ya sevk edileceği yönündeki iddialara sert tepki gösterdi.Hacıosmanoğlu, "Yaşananlardan ötürü bizi suçlu ilan edip ceza vereceklerse, o cezayı alıp başımızın

Spor 08.10.2013, 12:15
Hacıosmanoğlu; ''Eğer bize ceza verilirse..

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe deplasmanında yaşanan olaylardan ötürü PFDK'ya sevk edileceği yönündeki iddialara sert tepki gösterdi.
Hacıosmanoğlu, "Yaşananlardan ötürü bizi suçlu ilan edip ceza vereceklerse, o cezayı alıp başımızın üzerinde taşırız" dedi.

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan müsabaka sonrası maç çıkışında Fenerbahçeli bir grup taraftarın saldırısına maruz kalan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na yapılan saldırı için inceleme sürerken, yaşananlardan dolayı Fenerbahçe'nin PFDK'ya sevk edilmesi bekleniyor. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'un yaşanan olaylar sonrası yapmış olduğu açıklamalar da incelemeye alındı.

Hiç bir takımın ceza almasından yana olmadığını belirten Trabzonspor Başkanı Hacıosmaoğlu, "Bizim sıkıntımız takımların ceza alması değil. Benim derdim Türk futbolunun düzelmesi. Güney Kıbrıs Rum kesiminde maç gittik. UEFA'nın kırmızı nokta koyduğu maç. Orada bile bu tür olaylar yaşanmadı. Ben Fenerbahçe Stadyumu'na gideceğim ve o stadyumdan çıkacağım. Bizi linç etmeye çalışanlar olacak. Bizi suçlu ilan edip bize ceza verecekler. Biz o cezayı alıp başımızda taşırız ama insanlar buna güler" dedi.

Yorumlar (2)
ERTUĞRUL SAĞLAM 7 yıl önce
türkiyede trabzonsporu,kimse ezememeli.......lütfen haklıyken,haksız duruma düşmeyelim.bu fırsatı kaçırmayalım,,,,,,,büyük konuşmayalım,büyük düşünelim.........once sahada savaşalım,,,sonra bütün haklarımızı,kimseyi öldürmeden,yakmadan,yıkmadan..........insanların takrini,ve uefann taktirini,kazanarakkkkk........butun haklarımızı,arayalım
GÜMÜŞHANELİ 7 yıl önce
Başkan canını sıkma. Tüm dünya oynana bu çirkef oyunun farkında. Çok yakında zaten cezalarını alacaklar. Maçta bile oynamayan Selçuk denen baş şikeci ve milli takımın kalesini koruyan dallamanın salya ve sümüklerini 75 milyon gördü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@