banner556

Hacıosmanoğlu: Botoks mu yaptırayım?

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu teleonla bağlandığı bit TV programında sorulan bir soru üzerine sert cevap verdi.Programın yorumcusu Ahmet Çakar'ın "İbrahim Hacıosmanoğlu, bazen Kurtlar Vadisi dizisi oyuncuları gibi algılanıyor" yorumuna sert ce

Spor 08.10.2013, 08:46
Hacıosmanoğlu: Botoks mu yaptırayım?

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu teleonla bağlandığı bit TV programında sorulan bir soru üzerine sert cevap verdi.

Programın yorumcusu Ahmet Çakar'ın "İbrahim Hacıosmanoğlu, bazen Kurtlar Vadisi dizisi oyuncuları gibi algılanıyor" yorumuna sert cevap verdi.

Hacıosmanoğlu, "Türk futbolunda bu kadar ahlaksız varken, gülmemi mi bekliyorsunuz? Bizim tavrımız belli, ben de başka başkanlar gibi botoks mu yaptırayım? Size bu sözleri yakıştıramadım" dedi.

Yorumlar (3)
mete devrancı 7 yıl önce
trabzonspor kulüp başkanlığı sıfatını üzerinde taşırken , akp ve onun genel başkanına olan hayranlığıunı bu kadar belli etmek sana yakışıyormu?beni yanlış anlamayın lütfen , hiç bir siyasi partinni sempatizyanı değilim , ancak ts başkanının bu kadar siyasete girmesi beni çok rahatsız ediyor.
hamza salih 7 yıl önce
İHO, göstermiş olduğu siyasi tepkiler ile cumhuriyetçi demokrasinin destekçisi olmuştur. bundan gocunmaya gerek yok. helal sana başkan. tektirden anlamayanlara kötek gösteriyorsun. arkandayız
Ali Papa 7 yıl önce
Rasim O.K. ve Ahmet Ç.,olaylı maçlarda olayın başlangıcından en çok 5 dakika sonra telefonlarına emniyet müdürlerinden bilgi ve rapor gelfiğini açıklıyorlar.Bu resmen suçtur.İstanbul Emniyet müdürlüğünün websitesindeki şikayet bölümüne yazıp resmen şikayet ettim.Bakalım döneceklermi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@