haber61 Diyor ki: Başka Trabzonspor yok!

haber61.net taraftır.haber61.net Trabzon’dan taraftır.haber61.net Trabzonspor’dan taraftır.haber61.net doğrudan taraftır.Herkes biliyor ki; Bugüne kadar Trabzon kamuoyunda tartışılan hiçbir konuya duyarsız kalmadık. Doğru olduğunu düşündüğümüz her konuda

Spor 12.11.2012, 16:14
haber61 Diyor ki: Başka Trabzonspor yok!

haber61.net taraftır.

haber61.net Trabzon’dan taraftır.

haber61.net Trabzonspor’dan taraftır.

haber61.net doğrudan taraftır.

Herkes biliyor ki; Bugüne kadar Trabzon kamuoyunda tartışılan hiçbir konuya duyarsız kalmadık. Doğru olduğunu düşündüğümüz her konuda Trabzon tarafından, Trabzonspor tarafından düşüncelerimizi ortaya koymaktan çekinmedik.

Önce şu tespiti ortaya koymak gerekir: Şike süreci boyunca, Trabzonspor’umuza karşı siyasilerin almış oldukları tavır Trabzonspor taraftarlarını rencide etmiştir. Burada görülmüştür ki; gerek iktidar gerekse muhalefet yerelde olmasa bile Genel Merkezlerinde;  Fenerbahçe’den yana taraf olmuşlardır. Yerel siyasilerimizin bu konudaki suskunluğu ya da net tavırlar gösterememesi ayrı bir tartışma konusudur.

Konuya bu açıdan baktığımızda; CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Aziz Yıldırım'a yaptığı "Geçmiş olsun ve destek" ziyareti sonrasında gündeme getirdiğimiz  “CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim çalışmalarında Bordo-Mavi Kaşkol takmaması gerektiği” görüşümüzde bugün de ısrarcıyız.

Aynı şekilde şike sürecinde bizlerin yanında olmadığı kanaatini taşıdığımız ve ayrıca “Fenerbahçe taraftarı” olduğunu bildiğimiz Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a da; Trabzon Havaalanı’nda bir taraftar grubu adına “Bordo-Mavi kaşkol takılmasını da doğru bulmuyoruz.

Trabzonspor siyaset üstüdür ve her dönemde böyle olmak zorundadır. Biz Trabzon halkının duyguları ile oy uğruna oynanmasına, Trabzon'un ve Trabzonspor'un seçimden seçime hatırlanmasına ve “Bordo-Mavi”nin bir seçim metası haline dönüştürülmesine;  izin verilmemesini istiyoruz. Bu konuda Trabzonspor’u yönetenler de kararlı olmalı ve dik durmalıdırlar.

Unutmayalım ki; başka Trabzonspor yok.

Yorumlar (19)
nuri çakır 8 yıl önce
trabzonlu dık duruşuyla meşhur ve mutludur.havaalında trabzonspor atkısını başbakanın omuzuna atan veya attıran yalakalar oldukça 30 yıl daha bekle şampıyonluğu trabzonum.yalakalar sıraya girmiş,utanmadan sıkılmadan o tertemiz tkıyı kirletmeye ne hakkınız var.fb başbakanın baskısı sonucu ceza almamıştır,bunu herkes bılıyor bır tek bızım yalakalar anlayamadı.
MUSTAFA HAMZAN 8 yıl önce
Hırsızlara arka çıkanları baş tacı edenlerin onlardan ne farkı vardır? Onları baştacı eden Trabzon'lulara ne diyelim? Ama yine bir şey olmayacak, onlar istediklerini alacaklar ve içimizdeki Fenerlilerde onları yalamaya devam edecekler. Bizlerde kendimizi paralamaya devam edeceğiz. Rabbim hırsızlara ve onları kollayanlarıı kahretsin. Kimse bunlar işte.
SERDAR ÖZKAN ŞENGÜN 8 yıl önce
(AKP+CHP+MHP)+(FB+BJK+GS)=ŞİKE
SERDAR ÖZKAN ŞENGÜN 8 yıl önce
Haksızlık karşısında boyun eğmeyin ,zira hakkınızla birlikte onurunuzuda kaybedersiniz.Hz.Ali ra.
CENGİZ HAN 8 yıl önce
son yaşanan bu olaylar trabzonlu olmayıp trabzonspor u herşeyin üstünde gören ben ve benim gibileri çok üzmüş ve trabzon halkının trabzonspor a sahip çıkmasını istiyorum
Dr.Jaroni 8 yıl önce
akp ler faiz yemezler lakin yüksek miktarda kar bayi yerler bunlarin adalleti burdan bellidir
Dr.Jaroni 8 yıl önce
chp li kilic sikeci yildirimi ist büyük sehir bldye baskan aday gösterecek istanbuldan degilde trabzondan aday göstersede görürüz trabzondaki fenerlileri
misafir. 8 yıl önce
Trabzonspor taraftarının taklitlerinden sakının
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@