alexa metrics

banner536

banner572

Güneş'in yerine kim gelecek?

Trabzonspor'da Elazığspor maçı onrası görevi bıraktığını açıklayan Teknik direktör Şenol Güneş'in yerine göreve kim geliyor?Bordo mavili yönetimin önceliğindeki ilk isim Tolunay KafkasBordo mavili yönetim daha önce Güneş ile birlikte ekip haline getirmeyi

Spor 27.01.2013, 16:30
Güneş'in yerine kim gelecek?

Trabzonspor'da Elazığspor maçı onrası görevi bıraktığını açıklayan Teknik direktör Şenol Güneş'in yerine göreve kim geliyor?

Bordo mavili yönetimin önceliğindeki ilk isim Tolunay Kafkas

Bordo mavili yönetim daha önce Güneş ile birlikte ekip haline getirmeyi palanladığı Kafkas'ı bu kez takımın başına getirmeyi planlıyor.

Öncelikle Güneş'in durumu netleştirecek olan yönetim ardından Tolunay Kakas ile temasa geçerek ilk teklifi Kafkas'a yapacak


Yorumlar (44)
sonerdoksanbir 9 yıl önce
Ünal Karaman ile yola devam
sefa yilmaz 9 yıl önce
nerden biliyonuz adam daha yeni istifa etti planlı mıdır bu işler?
emre sevinc 9 yıl önce
genclik dönemim de kendisini örnek aldigim kisi simdi takimin basina geciyor o ruhu takima yansitirsa basari gelecek insaallah.
Recep YAZICI 9 yıl önce
Tolunay Kafkas da kim?
ali kocaman 9 yıl önce
Şimdi Ünala ayıp olmaz mı.Böyle olacağına Akçay ve istediği 4-5 futbolcuyla takımın başına gelsin.Bari bu fırsatı kaçırmayın.
yılmaz topal 9 yıl önce
ilk tercih şota olmalı taraftarın sahip çıkcagı aklı ıle hareket eden bırı olmalı kesinlikle duygusal biri olmamalı
Son Osmanli 9 yıl önce
Unal Karaman varken Tolunay Kafkas gelmez.Ikisi beraber calismayi kabul etse guzel olur ama ikiside birbirinin altinda ustunde calismayi kabul edermi hic bilemem ama sanmiyorum iksi birlikte calissa guzel olur ama insanlarn egolari var egolar tatmin olmazsa olmaz.
keleşoğlu mehmet 9 yıl önce
Bu işi ilk yarı arası yapsanda takım yeni hoca ile devre arasını değerlendirse olmaz mıydı.Gider ayak zarar vermesen bir faydan dokunsa olmazmıyd?ı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@