banner491

Güneş'in yerine kim gelecek?

Trabzonspor'da Elazığspor maçı onrası görevi bıraktığını açıklayan Teknik direktör Şenol Güneş'in yerine göreve kim geliyor?Bordo mavili yönetimin önceliğindeki ilk isim Tolunay KafkasBordo mavili yönetim daha önce Güneş ile birlikte ekip haline getirmeyi

Güneş'in yerine kim gelecek?

Trabzonspor'da Elazığspor maçı onrası görevi bıraktığını açıklayan Teknik direktör Şenol Güneş'in yerine göreve kim geliyor?

Bordo mavili yönetimin önceliğindeki ilk isim Tolunay Kafkas

Bordo mavili yönetim daha önce Güneş ile birlikte ekip haline getirmeyi palanladığı Kafkas'ı bu kez takımın başına getirmeyi planlıyor.

Öncelikle Güneş'in durumu netleştirecek olan yönetim ardından Tolunay Kakas ile temasa geçerek ilk teklifi Kafkas'a yapacak


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sonerdoksanbir
sonerdoksanbir - 7 yıl Önce

Ünal Karaman ile yola devam

sefa yilmaz
sefa yilmaz - 7 yıl Önce

nerden biliyonuz adam daha yeni istifa etti planlı mıdır bu işler?

emre sevinc
emre sevinc - 7 yıl Önce

genclik dönemim de kendisini örnek aldigim kisi simdi takimin basina geciyor o ruhu takima yansitirsa basari gelecek insaallah.

Recep YAZICI
Recep YAZICI - 7 yıl Önce

Tolunay Kafkas da kim?

ali kocaman
ali kocaman - 7 yıl Önce

Şimdi Ünala ayıp olmaz mı.Böyle olacağına Akçay ve istediği 4-5 futbolcuyla takımın başına gelsin.Bari bu fırsatı kaçırmayın.

yılmaz topal
yılmaz topal - 7 yıl Önce

ilk tercih şota olmalı taraftarın sahip çıkcagı aklı ıle hareket eden bırı olmalı kesinlikle duygusal biri olmamalı

Son Osmanli
Son Osmanli - 7 yıl Önce

Unal Karaman varken Tolunay Kafkas gelmez.Ikisi beraber calismayi kabul etse guzel olur ama ikiside birbirinin altinda ustunde calismayi kabul edermi hic bilemem ama sanmiyorum iksi birlikte calissa guzel olur ama insanlarn egolari var egolar tatmin olmazsa olmaz.

keleşoğlu mehmet
keleşoğlu mehmet - 7 yıl Önce

Bu işi ilk yarı arası yapsanda takım yeni hoca ile devre arasını değerlendirse olmaz mıydı.Gider ayak zarar vermesen bir faydan dokunsa olmazmıyd?ı


SIRADAKİ HABER

banner441