Güneş'in yeni hedefi Colman!

Bordo-Mavililer’in en önemli yıldızlarından biri olan Gustavo Colman, Eylül ayında A2 takımıyla oynanan hazırlık maçında sakatlanmıştı. Sağ iç yan bağlarında ikinci derece yırtık olan Arjantinli oyuncunun sahalara dönmesinin 2 ay süreceği açıklanmıştı. 27

Spor 13.11.2012, 08:43
Güneş'in yeni hedefi Colman!

Bordo-Mavililer’in en önemli yıldızlarından biri olan Gustavo Colman, Eylül ayında A2 takımıyla oynanan hazırlık maçında sakatlanmıştı. Sağ iç yan bağlarında ikinci derece yırtık olan Arjantinli oyuncunun sahalara dönmesinin 2 ay süreceği açıklanmıştı. 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, uzun bir aranın ardından hafta sonunda oynanan ve Trabzonspor’un 3-1 kazandığı Akhisar Belediye maçıyla sahalara dönmüştü. 90 dakika görev yapan Colman, sakatlığın etkilerini henüz üzerinden atamadığının sinyallerini vermişti.

Özel olarak ilgilenecek
Uzun süre yedek bıraktıktan sonra Adrian ve Janko’yu takıma monte edip, her iki oyuncudan da üst düzey verim alan Şenol Güneş’in şimdiki hedefi Arjantinli yıldızı eski günlerine döndürmek. Deneyimli çalıştırıcı bunun için Colman’a özel idman programı hazırlayacak. Ayrıca kendisiyle sık sık görüşerek, takım için ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu anlatıp, psikolojik olarak da oyuncusunu hazır hale getirecek.

Yorumlar (2)
edebi alaturka 8 yıl önce
oydu buydu al vrler cık girler trıpler egolar burak derken colman bu senol hocanın entrıkaları ne bıtmez tukenmez yaaa bunaldık bi allahın kulu hoca senın nedır bu hallerın dıyemıyomu heyyy sözde yönetimmm nerdesınızzz
adil türk 8 yıl önce
Transfer gündemiyle kafası karışan ve futboldan uzaklaşan Colman tekrar kazanılmaya çalışılıyor.Şenol hoca okadar sorunu olan bir takımda ki Hem taraftar hemde içte kaynayan kazanla uğraşmak zorunda.Bu yükü kimse bukadar taşıyamazdı.Giden futbolcular gelenlerin uyumu.Buna Şenol hocadan başkası bukadar katlanamazdı. Yaptığı işleri takdir ediyorum doğrusu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@