Güneş yolcuların ismini verdi!

Devre arası kamp çalışmaları için Antalya'ya gelen Trabzonspor, ilk antrenmanını gerçekleştirdi.Teknik Direktör Şenol Güneş, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Emerson'un ayağında şiş ve bileğinde ağrı bulunduğunu, bu nedenle antrenmana kat

Spor 30.12.2012, 14:24
Güneş yolcuların ismini verdi!

Devre arası kamp çalışmaları için Antalya'ya gelen Trabzonspor, ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Şenol Güneş, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Emerson'un ayağında şiş ve bileğinde ağrı bulunduğunu, bu nedenle antrenmana katılamadığını söyledi.

Alanzinho ve Henrique'nin izinli olduğunu belirten Güneş, ''Barış Özbek bizimle olmayacak. Diğer oyuncularımız kampa katıldı. Ünal Karaman ve doktor Hakan Bozdoğan da görevlerine başladılar. Şu anda bizim için uyum dönemi. 2 Ocak'a kadar özellikle zihinsel dinleme yapacağız. 7 ve 9 Ocak'ta iki hazırlık maçı yapacağız ve daha sonra kupa maçımız var. Bu kısa süreyi iyi değerlendirmek istiyoruz'' dedi.

Kampa katılan oyunculardan gidenler olabileceğini dile getiren Güneş, giden ve gelen oyuncuları değerlendireceklerini kaydetti.

Güneş, bir gazetecinin, takımdan ayrılacağı belirtilen Vittek ile Cech'in kampa katıldığını hatırlatması üzerine, iki oyuncu dışında başka oyuncuların da takımdan ayrılabileceğini belirtti.

Kasımpaşa maçından sonra Vittek ve Cech'in kendisinden izin istediğini ifade eden Güneş, ''Ancak ben izin yerine kampa katılmalarını ve kulüpteki durumlarını değerlendirmelerini istedim. Kulüp bulmaları halinde de gidebileceklerini söyledim. Durumlarına göre oyuncular gidebilir. Barış'ın kulüple sorunları vardı ve sadece o kampa katılmadı. Şartlara göre oyuncular kulüpten ayrılabilirler. Bir aylık transfer dönemi var'' diye konuştu.

Bir gazetecinin, ''Colman neden kampa katılmadı-'' sorusunu yanıtlayan Güneş, Colman'ın sakatlığı bulunduğunu, kamptan önce izine ayrıldığını belirterek, Arjantinli oyuncunun kampa katılacağını söyledi.

Colman'ın 29 Aralık'ta kampa katılması gerektiğini hatırlatan Güneş, ''Alanzinho ile Henrique izin almışlardı, herhalde Colman da onlarla birlikte gelecektir. Daha önce de böyle yapmıştı. Kulüp olarak gerekli işlemleri yapacağız'' dedi.

Teknik ekipte bir değişiklik yapmak yerine tekrar Ünal Karaman'ı getirdiklerini belirten Güneş, kendisinin sahada bulunacağını, ancak kendisi olmadığı zaman Ünal Karaman'ın idmanı yöneteceğini kaydetti.

Yorumlar (7)
ERTUĞRUL SAĞLAM 8 yıl önce
bir birimizi kandırmayı bırakalım, emre güral neden oynatılmıyor, trabzon şuanda dünyanın en iyi forvetini alsa, önemli olan kan uyuşması, emre güral;in kanı trabzon sporla uyuştu ama nedense oynatılmıyor........
burak ibiş 8 yıl önce
YA hoca şu izin olayı bir tek bizim takımda böyle ligdeki tüm takımlar yılbaşından sonra toplanıyor bir tek biz yılbaşından önce toplanıyoruz sonra yabancılar geç geldimi onlar suçlu oluyor koskoca ilk yarı geçmiş 5 gün izinde ne adamlar brezilyadan arjantinden geliyor yol zaten o kadar sürer adamların anası babası var özledikleri akrabaları var bunları sen görmezmisin be kalpsiz hoca ne cins adamsın sen ya ne kuruntulu takıntılı orjinal adamsın sen böyle harbi seçmecesin ha
ihsan 8 yıl önce
engin gibi bir psikopatı kazanmak için yapmadığını bırakmamıştın, ama bu diğer oyunculara gelince ceza vermek için bahane arıyorsun, kaybeten trabzonspor oluyor
hayati kahveci 8 yıl önce
gide...cek...kala cak,alacak....bıktık arkadaş...tek olumlu gelişme ünal gelmiş...iyi oldu da niye gönderilmişti,şimdi niye geldi?
ADAM 8 yıl önce
sezer badur elazığ da kovulmuş.şenol hacanın prensi söyleyin alsın
hasan düzgün 8 yıl önce
Su halkin yazdiklarini okumuyormusun SENOL bey millet git diyor sen gitmem diyorsun bakalim kim hakli ikinci yari belli olur unalin gelisi istifanin onlemidir iyide olmus yeterki sen karisma ama nerde o basiret
gerçek taraftar 8 yıl önce
Ya yeter bi git be kardesim milleti yollayacagina sen git senol hoca

Gelişmelerden Haberdar Olun

@