vardallar

Güneş neler dedi?

Şenol Güneş maç sonu açıklamalarda bulundu.Güneş, "Kendi sahamızda seyircimiz önünde üst üste 2. maçı kaybetmek güzel değil tabiki seyircimizden özür dileriz. Oyuna başlarken yavaş ve kopuk başladık ve ilk gelen pozisyonda golü yedik. İkinci yarı başında

Spor 14.12.2011, 20:09
Güneş neler dedi?

Şenol Güneş maç sonu açıklamalarda bulundu.

Güneş, "Kendi sahamızda seyircimiz önünde üst üste 2. maçı kaybetmek güzel değil tabiki seyircimizden özür dileriz. Oyuna başlarken yavaş ve kopuk başladık ve ilk gelen pozisyonda golü yedik. İkinci yarı başında da aynı oldu ve yine golü yedik. Rakibe karşı pozisyonlarımız var ama atmamız gerekenleri atmadık. Oyun üstünlüğüne rağmen bizde olmasına rağmen onların dirençli oynaması onların avantajıydı" dedi.

Güneş, "Fiziksel, zihinsel yorgunluklar direncinizi de düşürüyor bugün de onlardan biriydi. Daha hazır pozisyondayken golü atan takım için uğraşıyoruz. Beklentileri fazla olan bir takımız seyirci de oyuncu da bekliyor, bunlar gelmeyince moralmen kötü oluyoruz tabiki. Ama üzülmeye zamanımız yok, durupta üzülecek halimiz yok. Yarış devam ediyor hafta sonu yine maç var toparlanıp en iyi şekilde oynamamız gerekiyor. Durumumuzun iyi olmadığını bizde biliyoruz" diye konuştu.

Güneş, "Biz geldiğimizden beri diyoruz futbol oynayacağız. Bugün de böyle ha beceremedik eleştireceğiz, geliştireceğiz kendimizi ama biz saha dışında düşünmüyoruz saha içinde neler yapabileceğimizi konuşacağız. Daha iyisi için uğraşacağız" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (78)
radi 10 yıl önce
Üzülecek değil ağlanacak halimiz var. fener maçını kazanamzsak ki zor görünüyor vay halimize.
intikam 10 yıl önce
sayın şenol hocam , sen adam gibi adamsın.bizim efsanemizsin.ama daha ilk yarıda kendi sahasında 4 mağlubiyet almanın bir bahanesi olamaz.olmuyor işte , yapamıyorsun daha fala zorlama ve git.bu takımın bu halde olmasının sorumlusu sensin.aldığın topçular sürünüyor.bahane uydurmaya hakkın yok.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Şenol hocam sende formsuzsun üstüne inatlarında ortaya çıkınca haliyle her maç yorgun takım ortaya çıkıyor.Sahamızda kaybettiğimiz İBB-BJK-GS-Gençlerbirliği maçlarını şans vermeyi hiç düşünmediğin SERCAN-EREN-SEZER-BARIŞ ATAŞ-Piotr Brozekler ile oynasak en azından yenemesekde YENİLMEZDİK HOCAM 4 MAÇ 4 PUAN olurdu sıfır çekmekden iyiydi hocam.Kadıköyde bu anlyışta işimiz allaha kalmış.
memleketli 10 yıl önce
sayın Başkan Sadri Şener yazdan beri Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım kadar uğraştığının onda biri için futbolcuları takımda tutmak için uğraşsaydın bunlar olmazdı, ayrıca yaptığınız son transferler dökülüyor, Tolgada istek kalmamış neden bu kadar yıpratılıyor neden kaleye Onur konulmaz anlamıyorum
tuncayim 10 yıl önce
ALISTIK BE SENOL HOCA Lıg uzun bır maraton onumuzdekı maclara bakacağız deseydın enazından unuttun mu ne
FER TS 10 yıl önce
Hoca bizde senden takıma genç futbolcuları monte etmeni istiyoruz günü degil gelecegi kurtar.
Adn 10 yıl önce
fenere yenilmeyinde ne yaparsaniz yapin
mehdi 10 yıl önce
biz saha dışında sıkıntıyı çekiyoruz nasılsa siz saha dışını düşünmeyin önemli değil bizçekeriz sizrahat olun tek sevgimiz tek derdimiz var onunda tadını aldırmıyorsunuz helal olsun ne demeli başka
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@