banner556

Güneş, G.Saray iddiası için ne dedi?

Galatasaray'da başkan Ünal Aysal'ın, her vesileyle kendisinden övgüyle bahsettiği Şenol Güneş, sarı kırmızılı takımdaki teknik direktör arayışları için yorum yapmayacağını söyledi. Başkan Aysal, Güneş'in duruşundan ve çizgisinden övgüyle bahsederken, tecr

Spor 27.09.2013, 15:43
Güneş, G.Saray iddiası için ne dedi?

Galatasaray'da başkan Ünal Aysal'ın, her vesileyle kendisinden övgüyle bahsettiği Şenol Güneş, sarı kırmızılı takımdaki teknik direktör arayışları için yorum yapmayacağını söyledi.
 

Başkan Aysal, Güneş'in duruşundan ve çizgisinden övgüyle bahsederken, tecrübeli teknik adam, sarı kırmızılıların teknik direktör adayları arasında gösterildi.
 
Konuyla ilgili kenidisine sorulan soruyu yanıtlayan Güneş, "Başkanın benimle ilgili övgü dolu sözlerini biliyorum. Elbette memnuniyet verici. Ama teknik direktörlük konusunda yorum yapmam. Konuşmak istemiyorum. Şu aşamada hiçbir yorumum olamaz. Bir gelişme yok. Bana ulaşan bir teklif yok. Gelişme olursa paylaşırım" dedi.

Yorumlar (1)
cemilyigiter 7 yıl önce
Sen de yorumunu yazgalatasaray hocası olmayı ancak rüyanda görürsün . hem sende o kafa ve yetenek yok sen ancak birilerinin kurdugu takımı mın bşına gelir onu dagıp gidersin adam kayırm a kollama senin işin tam bir para delisisn haca trabzon spora alınan yabancıları n hiç birini sen izlemedin almadın b bunu biliyorum . ama çıkıp hiçbir zaman diyemedin ki bunları ben almadım . bu cesaret sende hiç olmadı olmayacak trabzonspora tarihinin en çok zararını sen ve bizim onursal başkanımız varya o vermiştir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@