Güneş Forvetlerine Güveniyor

Burak Yılmaz’ın takımdan ayrılma ihtimalini yüksek tutan Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, elindeki forvetlere güveniyor. Trabzonspor gelecek sezon takımda olma ihtimali düşük olan Burak Yılmaz’ın yerini doldurmak için kaliteli bir isim üzerinde

Spor 30.06.2012, 14:41
Güneş Forvetlerine Güveniyor

Burak Yılmaz’ın takımdan ayrılma ihtimalini yüksek tutan Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, elindeki forvetlere güveniyor. 

Trabzonspor gelecek sezon takımda olma ihtimali düşük olan Burak Yılmaz’ın yerini doldurmak için kaliteli bir isim üzerinde transfer çalışmalarını sürdürse de teknik direktör Şenol Güneş, en çok elindeki forvetlere güveniyor. Geçtiğimiz sezon forvet hattında Burak Yılmaz dışında Vittek ve Henrigue gibi isimlerden faydalanamayan bordo-mavili takımın teknik patronu Şenol Güneş bu sezon bu iki oyuncudan üst düzeyde yararlanmayı planlıyor. Halil Altıntop ve Yasin Öztekin’de elinde bulunduran deneyimli teknik adam golcü oyuncu transfer edilmese bile bu isimlerle Burak Yılmaz’ın boşluğunu doldurmayı planlıyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş geçtiğimiz sezon hiç verim alamadığı isimlerin başında gelen Robert Vittek’den bu sezon üst düzeyde yararlanmayı hedefliyor. İzine çıkmadan önce oyuncusuna antrenman programı veren deneyimli teknik adam Slovak oyuncudan hazır bir şekilde takım çalışmalarına katılmasını istemişti. Burak Yılmaz’ın olmama ihtimalinin yüksek olması ve yeni bir ismin transfer edilmemesi halinde forvet hattında Vittek’e görev vermesi beklenen deneyimli teknik adamın tek düşüncesi ise Slovak oyuncunun uzun süreli yaşadığı sakatlıklar.

Bordo-mavili takımın teknik patronu Şenol Güneş forvet hattında Vittek dışında kullanabileceği isimlerinde başında ise Henrigue, Halil Altıntop ve Yasin Öztekin gibi isimlerde geliyor. Burak Yılmaz gibi yeni bir isim ortaya çıkartmakta usta olan deneyimli teknik adamın, kamp sonrası elindeki oyuncuların durumlarına göre forvet hattı için yeni bir yol haritası çizmesi bekleniyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (22)
ÖMER GÜN 9 yıl önce
Bu kadroya yabancı futbolcu almak lükstür. Burak Yılmaz'ın üstüne kurulan oyun Halil'in üstüne kurulsaydı Halil de 33 gol atardı.Burak satılınca Cenk alınsa yeter. Ya da Vittek var pivot santrfor olur... En iyi yerli kanat oyuncuları bizde ama yeterince yararlanamadık. Olcan ve Volkan ortalayacak,Vittek ya gol vuruşu yapacak ya da yana indirecek...
ahokan 9 yıl önce
şenol güneş daha öncede böyle yapıyordu şimdide böyle transfer etmeyi bilmeyen bir antrönör ya tutarsa mantığıyla hareket edersen antrönör olamazsın.. fatih terim şunları alın bana diyor şenol güneşte siz alın ya tutarsa.. takımdan başarı beklemiyorum ben zaten avrupaya gidelim yeter..
sporfanatik 9 yıl önce
Cok yanlis bence Hocam. Burak kalsa bilen bir yerli forvet alinmali. Vittek bidaha sakatlana bilir. Halil ve Henrique nerdeyse hep kanatlarda oynatiyorsunuz.Bizim yönetim niye hep yerli oyuncularda cok cimri anlamiyorum. Cok seviyorum Yöneticeleri ama transfer konusunda sifir lar.Sol bek, Savunma, Forvet yerli sart.
uzunismail 9 yıl önce
Öztekin hepsini yedek bırakır o bölgede. Efsane olur takıma gelecek sene henriqe vittek yolcudur bu şekilde devam ederse..
tiytiy 9 yıl önce
şenol hoca bambadan forvet yapar bamba gol kralı bile olur hazırlık döneminde şenol hoca bambayı forvette denemesinde fayda var
YADELLERDEN 9 yıl önce
Sakın yapma Şenol Hocam...Beynini yıkamalarına izin verme...Bunlardan hayır gelmez,bir an önce bunlardan kurtul ve ''adam gibi''adamlar al...Bu filmi daha önce birlikte seyrettik.Kötü aletle,iyi iş yapılmaz.
ÇEPNİ 9 yıl önce
YILDIZDAN ziyade bize takım oyuncusu lazım.defansa ve orta sahaya.en ömnemlisi de takım olmak sabırlı olmak ve takımımızı (başkanımızı,teknik direktörümüzü ve oyuncularımızı) maddi manevi desteklemek.aksi halde biz üzülürüz ve haramiler kazanır.haydi renkdaşlarım.
oflu mehmet 9 yıl önce
senol hoca demis forvetler yeter neye bence geceirdikleri zaman a diyor galiba senol hocada yanlislar besinde transfer yapmiyor basarisizlik geldimi kim yapti yönetim yapti der savas i komutanlar yönlendirir biz de kim komutan kim asker belli degilde ondan vittek mis yok efendim henrike imis avundurmayin bizi yeter gülsun yüzümüz be inatcilar bandosuna döndünüz be
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@