alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Gümüşdağ kendinden eminmiş!

Şike soruşturması kapsamında hazırlanan iddianamade ismi şüpheli olarak geçen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Göksel Gümüşdağ'ın, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile görüştüğü ve bir süre toplantılardan muafiyet rica ettiği öğrenildi."KENDİMDEN EM

Spor 07.12.2011, 08:39
Gümüşdağ kendinden eminmiş!

Şike soruşturması kapsamında hazırlanan iddianamade ismi şüpheli olarak geçen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Göksel Gümüşdağ'ın, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile görüştüğü ve bir süre toplantılardan muafiyet rica ettiği öğrenildi.

"KENDİMDEN EMİNİM"
Görüşmede Gümüşdağ'ın, "Başkanım, ben kendimden eminim. Başkalarına değil, kendi vicdanıma bakarak karar veririm. İstifayı düşünmüyorum. Taşıdığım sıfatla hem kurumumuz Türkiye Futbol Federasyonu'na hem doğrudan başkan olarak size hem de Türk futbolunun bütün paydaşlarına karşı etik bir sorumluluğum var. Bunun gereği olarak belirsizliklerin kalkacağına inandığım bir aylık süre için yönetim kurulu toplantılarından muafiyetimi rica ediyorum" dediği bildirildi. Aydınlar'ın Gümüşdağ'a gösterdiği hassasiyet için teşekkür ettiği de gelen haberler arasında... Gümüşdağ geçtiğimiz ay sonu ifadesine başvurulduktan sonra "İstanbul BŞB Kulübü ve şahsım olarak, cezaya gerek kalmaksızın en ufak bir emare olsa Türk futbolundan çekilmeye hazır olduğumu kayıtlara geçtim" demişti.


Yorumlar (2)
Ofli Adem 10 yıl önce
Fenerasyonu kurdunuz, istediğiniz gibi top koşturuyorsunuz. Delikanlı ol da en azından dava sürecinde istifa et.
araklı.gen.tr 10 yıl önce
Şike yaptığın dan ben ve bu ülkede yaşayanların büyük kısmı emin!Emin olmayan ise anlaşılan Emine Erdoğan!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@