banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Gümrükçüoğlu Giray'ı unutmadı

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kalp rahatsızlığı geçiren Trabzonsporlu Giray Kaçar'ı arayarak "geçmiş olsun" dileklerini iletti.Gümrükçüoğlu, Kaçar ile yaptığı görüşmede, Trabzon Belediye Başkanı olarak üzerine düşen sorumluluğu yerine

Spor 08.01.2013, 18:44
Gümrükçüoğlu Giray'ı unutmadı

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kalp rahatsızlığı geçiren Trabzonsporlu Giray Kaçar'ı arayarak "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Gümrükçüoğlu, Kaçar ile yaptığı görüşmede, Trabzon Belediye Başkanı olarak üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye hazır olduğunu belirterek, "Sen Türk futboluna ve Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet ettin. İnşallah daha fazla hizmet etmeye de devam edeceksin. Trabzonspor formasını alnının akıyla terleterek tüm taraftarların sevgisini kazandın. Türk futbolunun sana ihtiyacı var" diye konuştu.

Kaçar, Gümrükçüoğlu'nun nezaketinden dolayı memnun olduğunu ifade ederek,

"Sizden telefon gelmesi beni çok mutlu etti. Trabzon ve Trabzonspor taraftarlarına bana bu zor günlerimde göstermiş oldukları yoğun ilgi ve desteklerinden dolayı sizler aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Futbol hayatımın en güzel günlerini geçirdiğim Trabzon'u ve Trabzonsporlu taraftarları hiçbir zaman unutmayacağım" diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
onur cak 8 yıl önce
Kacar iyi topcuydu ama parasini unutup istirahat etmeli bence. hic şakaya gelmez. yalniz merak ettigim trabzondan garanti parasini alabilecekmi. Sonucta bi sakatligi yok. anatomik bozuklugu var. ameliyat olup duzelme ihtimali var. ama riskli bir ameliyat oldugundan ameliyat olmayi istemezse parasini da alamaz bence. Bence bu konu da cok tartisilacak. Giray icin uzuluyoruz bu dogru ama ayni durumdaki binlerce genc icin de ayni oranda uzulmemiz lazimdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@