"G.Saray'ın yaptıklarını unutmadık"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, G.Saray’ın kendilerine attığı transfer çalımlarını unutmuyor...Sarı kırmızılı kulübün son iki yılda önce Selçuk, ardından Ceyhun, Engin ve Burak Yılmaz’ı kadrosuna katması Trabzonspor Kulübü’nün fazlasıyla tepkisini çekmiş

Spor 20.12.2012, 09:36

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, G.Saray’ın kendilerine attığı transfer çalımlarını unutmuyor...

Sarı kırmızılı kulübün son iki yılda önce Selçuk, ardından Ceyhun, Engin ve Burak Yılmaz’ı kadrosuna katması Trabzonspor Kulübü’nün fazlasıyla tepkisini çekmişti.  Özellikle son Burak transferi kulüpler arasındaki ilişkileri kopma noktasına getirmişti. G.Saray’ın 5.5 milyon Euro’luk teklifine “Hayır” diyen Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, sarı kırmızılıların Burak’ın sözleşmesindeki ‘5 milyon Euro’ya serbest kalır’ maddesini devreye sokup işi bitirmesine içerlemişti.
 
İşte pazar günü Trabzon Avni Aker Stadı’nda oynanacak maç öncesi konuşan Sadri Şener, bu transfer olaylarını unutmadığını anlattı..
 
‘O OLAYLARI UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL’
 
Bordo mavili kulübün başkanı, “Pazar günü Galatasaray karşılaşması var ve ne mesaj vermek istersiniz” sorusuna şu yanıtı verdi:
 
“O olayların sıcaklığı hala devam ediyor. Zaten unutmak da mümkün değil. Evet, pazar günü Trabzon’a keyifli bir takım gelmiyor. Bu Trabzon adına bir realite. Burak ve diğer olaylar hala unutulmadı. Benim için en azından bu böyle ve kulüp adına bunlar önemli olaylar. Galatasaray’ı eski G.Saray gibi düşünmüyoruz. Bunları hiçbir zaman da unutamam” dedi.
 
Sadri Şener, Trabzonspor’un kötü gidişi hakkında ise şunları söyledi: “Bizim takımın gidişi düzelmeye mecbur. Bunun başka yolu yok. İkinci yarıda çok daha iyi bir Trabzonspor ortaya çıkacak.”

 

Yorumlar (17)
fatih sevim 8 yıl önce
Yaa bırak futbolcuları elde tutmayı becereme ondan sonra gazel oku. Tamam cinconun transferde ne kadar ahlaksız olduğunu biliyoruz ama sen biraz da iğneyi kendine batır. Giden futbolcuların hepsinde mi başkaları suçlu. Yaptığınız transferlere bak. Hepsi rezalet. Son zamanlarda sürekli bir ağlanma sızlanma politikası izliyosun. Sürekli haksızlık yapıldığını idda edip duruyosun. Tamam haklı oldukların var ama biraz da dön bi kendine bak be Beceremiyorum demeyi de bil bazen.
numan altuntaş 8 yıl önce
Nerede bunları anlayacak futbolcu topluluğu, hırs yapıp gereken dersi verecek, başkan sizide rahatlatacak bir sonuç alacaklar var mı?
kadirbilir 8 yıl önce
başkan bu söylemler artık kabak tadı verdi. kendi beceriksizliğinizi örtbas etmek için ayrıca düşman yaratmanıza gerek yok, bu camia zaten bizans takımlarından fark gözetmeksizin nefret eder ama bu nefret yapılan hataları göremeyecek kadar da kör etmez gözlerini. selcuku egemeni ceyhunu bedavaya kaptıran kim? futbolcudur bu elbette transfer edilir ama para kazanılır para, hayrına verilmez. burakı gönderdiysen buraktan daha iyisini alman lazımdı sen bunları beceremiyorsun sonra da temcit pilavı gb cincona salla dur
özge çakır 8 yıl önce
Başkan unutmasan ne yazar ne yapabilirsiniz ki? Hesap sormak senin işin değil Sen icraat yap.
ADNAN ÖZCAN 8 yıl önce
Maç öncesi bu tür açıklamalar sadece ortamı gerer. biz maçımıza bakalım. yönetim bu açıklamalarla beceriksizliğinin üstünü örtmeye çalışıyor. anlaşmaya o maddeleri hangi zihniyetle koydunuz?
Has Uşak 8 yıl önce
Futbolun Üniversitesi Trabzon’dur. Trabzon Devrimci dinamizminden uzaklaştıysa bunda tüm camianın payı vardır. Trabzon kendine dönmelidir. Trabzon Kuzeye açılmalı Basıp-bozan çıkan takım kadrosu kurmalıdır. Trabzon seyircisi oyuncusunu şarkılarla türkülerle severek oyuna sokmalı farkına varmalıdır ki: Albayrak paralı başkan o dönemleri gördük. Lazaroni dönemi… Ş.Güneş gibi değerlerimize sahip çıkalım, genlerimizden gençlerimiz gelmiyorsa baskıdandır. Korkudandır. Yuhhhh-Fıyyyykk…
adil türk 8 yıl önce
Böyle saygı ve centilmenlikten uzak takımlarla asla işimiz olmamalı.Bizim adımız TRABZONSPOR.Fark burada.
burak ibiş 8 yıl önce
Bu takım trabzonspopr değil bizi temsil etmiyor bunlar ruhsuzlar takımı hepsi para için gelmişler trabzonuda sevmiyorlar trabzonsporluda değiller bizim karakterimize tamamen ters oynuyorlar ne hırs var ne maçı yenilgiyi kabullanememe ne hırs ne inanç ne sert oyun ne agresiflik bunların hiçbiri bunlarda yok ruhsuzlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@