alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Görüntüler şantaj için mi saklandı?

Başkan Şener’in görüntüleri 4 gün saklandı, Şener TFF ve medyayı eleştirince yayınlandı… Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in Fenerbahçe maçının devre arasında soyunma odası koridorlarında Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk ile yaşadığı tartışma görüntüler

Spor 11.05.2012, 17:21
Görüntüler şantaj için mi saklandı?

Başkan Şener’in görüntüleri 4 gün saklandı, Şener TFF ve medyayı eleştirince yayınlandı…

 

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in Fenerbahçe maçının devre arasında soyunma odası koridorlarında Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk ile yaşadığı tartışma görüntüleri dün medyaya yansıdı. 

 

Birçok internet sitesi ile televizyon kanalı maçın gözlemcisinin çektiği  bu görüntüleri izleyicileri ve okurlarıyla paylaştı.  

 

Ancak 6 Mayıs Pazar günü çekilen bu görüntülerin aradan tam 4 gün geçtikten sonra yayına verilmesi kafalarda soru işareti uyandırdı. Zira, Başkan Sadri Şener, Habertürk ekranlarında 8 Mayıs tarihinde yayınlanan Teke Tek adlı programda NTV, Lig TV, Fanatik Gazetesi, Doğan Yayın Grubu gibi pek çok medya kuruluşuna Fenerbahçe taraftarlığı suçlamasını yapana dek, 6 Mayıs’ta çekilen ve gündemi meşgul eden o görüntüler henüz servis edilmemişti. 

 

Başkan Şener Habertürk’te gazeteler ve TFF yönetimi hakkında bu eleştirileri yaptıktan hemen sonra karşılaşmanın temsilcilerinden Halit Özgül'ün  çektiği  bu görüntüler yayınlaması, “Görüntüler Sadri Şener’e ve Trabzonspor’a şantaj yapmak amacıyla mı bekletiliyordu?” sorusunu akıllara getirdi. 

 

Türk futbolunu kaosun içine atan Yıldırım Demirören yetmezmiş gibi birde onun temsilcileri adeta yangına körükle gidiyor. Bir dönem başbakan R.Tayyip Erdoğan'ında koruma müdürlüğünü yapan TFF temsilcisi Halit Özgül görüntüleri TFF'ye vermek yerine basına sızdırdı 

 

450000.20120511172626.jpg

 

Elindeki görüntüleri haberin gündem olduğu zamanda değil de işine yaradığı zamanda kullanmak hangi yöneticilik ilkesi ya da meslek etiği ile bağdaşıyor? 

 

GÖRÜNTÜYÜ O ÇEKTİ !

Sadri Şener - Semih Şentürk arasındaki görüntülerin bir TFF gözlemcisinin telefonundan çekildiği belirlendi.

 

Peki sizce bu kişi kim?

 

450.20120511173000.jpg

 

Dün ilk olarak “Sadri Şener’in Gerçek Yüzü” başlığıyla yayınlanan videoda, Sadri Şener ve Semih Şentürk itişmesi yer alıyordu. 

Bu videonun kim tarafından çekildiği ve yayınlandığı ortaya çıktı.

 

İşte TFF’nin sitesinde yer aldığı üzere, bu maçta temsilci ve gözlemci olarak görev yapan isimler:

HALİT GERÇEKER (Gözlemci)

BERK ÖZBEK (Temsilci)

RECEP KAPLAN (Temsilci)

HALİT ÖZGÜL (Temsilci)

 

45.20120511173142.jpg

 

Boynunda akreditasyon kartı, elinde cep telefonuyla çekim yapan bu kişinin kimliği küçük bir araştırma sonrası açığa çıkıyor. 

 

HALİT ÖZGÜL !

BMN'nin de araştırmasına göre 1 Ocak 1973 Yozgat doğumlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Koruma Müdürlüğünü yapmış olan bu şahıs, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Sitesinde belirtilene göre “Ankara Federasyon Güvenlik Ve Akreditasyon Temsilcisi”

 

Çektiği görüntüleri basına servis ederek adeta Trabzonspor'a şantaj yaptı...


Yorumlar (31)
Hasan Altiner 10 yıl önce
Bunlardan okadar çok varki bit yavrusu gibi hangi birisini ezeceksin
mavi yaka 10 yıl önce
Kaç para almıştır kimbilir basına peşkeş çekmek için.

Ya işte reklam sloganı gibi..

Başbakan kendinede bakar... çevresinede..
şafak 10 yıl önce
Her ne yaparsa yapsınlar taraftar başkanın etrafında tek yumruk olup birleşmeli. Görüntülere biz o gözle bakıyoruz. Onların başbakanı TFF'si varsa bizim de Sadri Şener gibi her şeyini feda eden başkanımız var. İyi ki varsın Sadri Şener.
vakfıkebirkanka 10 yıl önce
Bu kadarı artık tesadüf mü sizce ? Yine tayyip yine akepe..Allaha havale ediyorum...
plan 10 yıl önce
burada üzülecek bir durum yok.sadri başkanımızın yerinde ben olsam aynı şeyi yapardım.BÜYÜK TRABZONSPOR futbolcularının hangisi fenerin başkanına çıkar elde etmek için hakaret yaptı.bitmedi karşı tarafı kışkırtan hatalıdır.burada semih çok hatalı ve suçludur.
fuzuli 10 yıl önce
zira deve ve insanın bir cümle içinde anlamlıca kullanıldığı ünlü bir atasözü vardır istikrar sürsün trabzon gömülsün:)
hepgurbet 10 yıl önce
her gun haber61 deyim.her gun daha dadoluyorum.yeter deyip,kiral ciplak diyebilecek insanlAr, haberler lazim.ezilen biz,konusan onlar.nedir bu ya?saygilar.
OnAir_TS 10 yıl önce
yaptiginiz yanlislar istifa etmeniz icin henüz yeterli degilmi??? BIR AN ÖNCE ISTA EDIN ADAMSANIZ, BARI BU ERDEMLIGI GÖSTERIN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@