7m


7m

hyundai

Giresun Üniversitesine ne istendi

Giresun Üniversitesi Dağcılık ve Arama Kurtarma Topluluğu, Trabzon Biltepe Öğrenci Yurdunda bulunan tırmanış duvarında eğitim etkinliğini gerçekleştirdi.Etkinliğe topluluk üyesi öğrenciler ile Giresun Dağcılık Federasyonu il temsilcisi Mehmet Kostakoğlu d

Spor 26.12.2011, 09:41
Giresun Üniversitesine ne istendi

Giresun Üniversitesi Dağcılık ve Arama Kurtarma Topluluğu, Trabzon Biltepe Öğrenci Yurdunda bulunan tırmanış duvarında eğitim etkinliğini gerçekleştirdi.

Etkinliğe topluluk üyesi öğrenciler ile Giresun Dağcılık Federasyonu il temsilcisi Mehmet Kostakoğlu da katıldı.  Etkinlikte topluluk üyesi öğrenciler tırmanış duvarında uygulama yapma fırsatını buldu.

Topluluk başkanı Aytaç Karaman böyle bir tırmanış duvarının Giresun şehrinde bulunmaması nedeniyle etkinliği, Giresun’dan 130 km uzakta bulunan Trabzon’da gerçekleştirdiklerini bildirdi. “Bu imkanı bizlere sağlayan Biltepe Öğrenci Yurduna ve bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Giresun Üniversitesi Rektörlüğüne teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullanarak, böyle bir tırmanış duvarının Giresun üniversitesi bünyesinde de olması gerektiğini sözlerine ekledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN DİĞER SAYFALARA TIKLAYINIZ...

[PAGE]

 

 

tirmanis2.jpg

[PAGE]

 

tirmanis3.jpg

[PAGE]

 

tirmanis4.jpg

 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@