Giray Kaçar'ın zor günleri

Spor Toto Süper Ligin devre arasında kalbinde çıkan sorun nedeniyle futbola ara vermenin moralsizliğini yaşayan Giray Kaçar, dedesini ve anneannesini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.Kalbinde çıkan sorunla ilgili olarak futbola ara vermek zorunda kalan ve t

Spor 24.01.2013, 10:18
Giray Kaçar'ın zor günleri

Spor Toto Süper Ligin devre arasında kalbinde çıkan sorun nedeniyle futbola ara vermenin moralsizliğini yaşayan Giray Kaçar, dedesini ve anneannesini kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.

Kalbinde çıkan sorunla ilgili olarak futbola ara vermek zorunda kalan ve tedavisini sürdüren Giray Kaçar zor günler geçiriyor.
 
4 Ocak 2013 tarihinde kaybettiği dedesi Remzi Kaçar ile geçtiğimiz günlerde kaybettiği anneannesi Havva Koçak'ın acısını yaşayan savunma oyuncusu üst üste yaşadığı acıların zorluğunu atlatmaya çalışıyor.
 
Kendisine ait twitter hesabından yaşadığı acıları paylaşan Giray, tedavi sürecinin planlandığı gibi sürdüğünü belirterek, çok daha iyi bir şekilde sahalara döneceğini söyledi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
mete günaydın 7 yıl önce
Adını KIRIM TÜRKLERİNİN KAHRAMAN LİDERİNDEN alan GARDAŞIM..Dualarımız seninlee..Allah sağlık ,şifa versin..BEKLİYORUZ SENİ GİRAYYYYYY...!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@