Giray Kaçar'ın burnu kırıldı

Trabzonspor'un bu akşam Avni Aker'de Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olduğu maçta rakip oyuncu tarafından burnuna darbe alan savunma oyuncusu Giray Kaçar'ın burnu kırıldı.Maça bir süre burnu kırık şekilde devam eden Giray, maç sonrası tedavi edilmek üzere ha

Spor 14.12.2011, 19:57
Giray Kaçar'ın burnu kırıldı

Trabzonspor'un bu akşam Avni Aker'de Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olduğu maçta rakip oyuncu tarafından burnuna darbe alan savunma oyuncusu Giray Kaçar'ın burnu kırıldı.

Maça bir süre burnu kırık şekilde devam eden Giray, maç sonrası tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.


Yorumlar (8)
nejdetbal 10 yıl önce
Adam bir sezonda burnu sağlam oynasın.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Alanzinho ve Giray vardı sahada aferim size.Kadıköyde işimiz mucizelere kalmış.Çok ağır,yavaş,temposuz yorgun halimizle kadıköyden o ambiantan çıkmamız imkansız inşallah yeneriz.Onurunuzla oynayın ölümüne savaşın.
Ahmert 10 yıl önce
Her ne kadar sevmesem de seni Giray bu durumda olmanı da istemiyorum. İyileş ama yine oynama! Çünkü çürüttüm. Bir hatırlatma; Ersun YAnal bizden istifa ederken takımla vedalaşırken Giray "Size hakkımı helal etmiyorum demiş" oynatılmadığı için. O dönem defansımızda ise Song ve egemen var. Giray sen çürümüş birisin. Her maç kendi kalene gol atma pozisyonun var, yaptığın milyarlarca hatayı farkedemiyor musun?? İyi niyet yeterli olsaydı ben hep dua ediyorum ama bir işe yaramıyor yenemiyouz!!
G.COLMANTS 10 yıl önce
Her maç banko oynayan can siperhane oynayan Giray KAÇAR'a laf atan dil uzatan çarpılır.Bu gece sahada ne yaptığını bilen GİRAY birde sahanın mükemmeli ALANZİNHO vardı.Alanzinhoyu kutlarım çabasından ve iyi oyunundan ötürü maalesef diğerleri ona ayak uyduraamdı.Colman ligte iyi oynamıyor Avrupada estiriyorsun bu kadar çelişki neden COLMAN?
zaferusta 10 yıl önce
Geçmiş olsun.Sen kırık burunlu da olsan yine eniyi şekilde oynarsın.Bir an önce sahalara dönmelisin.
şsirtkaya 10 yıl önce
giray, geçmiş olsun. umarım kısa zamanda iyileşirsin.
isakarsu 10 yıl önce
Ligdeki bütün maçlara bakıyorum da.. bşizim kadar ağır sorumluluk almayan başka bir takım daha yok.. ligin en kötü oynayan takımıyız arada 3-5 dk kıpırdama oluyor sonra yine aynı.. sonun cu Ank gücü bile bizden iyi mücadele ediyor.. Akşam BJK-stork city maçına bakıyorum Fernandes meastro gibi, Almedia gücünü son damlasına kadar veriyor, EDu denen sıradan topçu bile mücadele ediyor.. bizde ölü evi gibi..
isakarsu 10 yıl önce
keşke 3-5 oyuncu daha Giray kadar mücadele edebilse... Evet çok üstün yetenekleri yok ama.. mücadele gücü takdir edilmeli.. unutmayın asla 1 oyuncuya bağlamayın kötü durumu, birmaçta hata yaparsın gol yersin 1 oyuncuya kızarsın ama üst üste her maçda aynı şeyler oluyorsa orda durmak lazım Giray takımın en çok ayakta kalan oyuncusu tüm maçlarda eksiksiz oynadı...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@