Giray Kaçar yurt dışını istiyor

Milli futbolcu, tedavi için ABD ya da Avrupa'ya gitmek istiyor. Giray'ın futbola dönme şansı tedavi sonrası netlik kazanacak.Trabzonsporlu futbolcu Giray Kaçar tedavisini ABD'de yaptıracak. Kap damarlardaki rahatsızlık nedeniyle futbola altı ay ara veren

Spor 10.01.2013, 09:30
Giray Kaçar yurt dışını istiyor

Milli futbolcu, tedavi için ABD ya da Avrupa'ya gitmek istiyor. Giray'ın futbola dönme şansı tedavi sonrası netlik kazanacak.

Trabzonsporlu futbolcu Giray Kaçar tedavisini ABD'de yaptıracak. Kap damarlardaki rahatsızlık nedeniyle futbola altı ay ara veren ve sonrasında futbol kariyerine devam edip etmeyeceği belli olmayan milli yıldız önümüzdeki günlerde ABD ya da Avrupa'nın yolunu tutacak.
 
Avrupa olarak İngiltere'deki Londra St. Thomas Hastanesi'nin seçenekler arasında olduğu ABD için ise birçok seçeneğin gündemde olduğu öğrenildi. Giray Kaçar'ın tedavi sürecindeki tüm masraflarını Trabzonspor Kulübü üstlenecek.
 
Giray sağlık sorunuyla ilgili olarak, "Panik yapmaya gerek yok. Çok şükür sağlığım yerinde. Daha hiçbir şey ortada yok. Kontrollerim devam ediyor. Allah'ın dediği olur. Nasip kısmet hepinizi çok seviyorum. Her şey için teşekkürler" dedi.
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
k.ş 7 yıl önce
sağlığına en kısa sürede kavuşursun kaptan.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@