banner572

Giray Kaçar maç sonrası konuştu

Trabzonspor’un başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar, maç sonrası şöyle konuştu:"Puan kötü değil. Puan puandır. Bugün çok iyi futbol sergiledik. Lille bugün kazandı. Kazanmamız gerekiyordu ama iddiamız devam ediyor. Çok iyi mücadele ettik, net pozisyonlar

Spor 23.11.2011, 09:39
Giray Kaçar maç sonrası konuştu

Trabzonspor’un başarılı savunma oyuncusu Giray Kaçar, maç sonrası şöyle konuştu:

"Puan kötü değil. Puan puandır. Bugün çok iyi futbol sergiledik. Lille bugün kazandı. Kazanmamız gerekiyordu ama iddiamız devam ediyor. Çok iyi mücadele ettik, net pozisyonlar bulduk. Direkten dönen toplar var. Daha çok pozisyona giren taraftık, bugün kazanabilirdik. 1 puan 1 puandır. Gruptan çıkacağımıza inanıyoruz. İlk defa katıldığımız Şampiyonlar Ligin'in anlam kazanmasını istiyoruz. İyi futbol ve galibiyet için çıkıyoruz sahaya. Lille'i yenebiliriz. Lille'i yenerek inşallah gruptan çıkarız."

 


Yorumlar (1)
G.COLMANTS 10 yıl önce
GLOWACKİ ile iyi bir ikili oldunuz rakipler 11 maç oynadı Trabzonspor 20 maç oynadı 3 günde bir maç yaptınız A milli takımda cabası bu yoğunluk içinde mükemmel başarılar yakaladınız.YILMAZ SAVAŞÇI TERİNİN SON DAMLASINA KADAR SAVAŞIP O KUTSAL FORMAYI GÜZEL TEMSİL EDİYORSUN,LİLLE YENİLMEYİP EN AZINDAN AVRUPADA YOLUMUZA DEVAM EDELİM.Lille iyi takım emme TRABZONSPOR da iyi takım.HER ŞEY ORTADA.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@