Giray ameliyat oldu! Kaç hafta yok

Trabzonspor’un Gençlerbirliği ile oynadığı müsabakada burnu kırılan Giray Kaçar, bugün Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde başarılı bir operasyondan geçirdi.Acıbadem Bakırköy Hastanesi Başhekimi Op. Dr. M. Engin Çakmakçı, operasyon sonrası bir açıklama yapara

Spor 19.12.2011, 15:40
Giray ameliyat oldu! Kaç hafta yok

Trabzonspor’un Gençlerbirliği ile oynadığı müsabakada burnu kırılan Giray Kaçar, bugün Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde başarılı bir operasyondan geçirdi.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Başhekimi Op. Dr. M. Engin Çakmakçı, operasyon sonrası bir açıklama yaparak Giray Kaçar'ın durumuyla ilgili bilgi verdi. 

Çakmakçı, şunları söyledi: “14.12.20011 Çarşamba günü Trabzonspor ile Gençlerbirliği arasında oynanan Spor Toto Süper Lig müsabakasında aldığı darbe sonucu burun kemiğinde kırık oluşan Giray Kaçar’ın tedavisi 19.12.2011 Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde yapılmıştır.

Giray Kaçar’ın burnunda oluşan kırık düzeltilmiş, burun içerisine tampon, burun sırtına atel konularak aynı gün taburcu edilmiştir.

Giray Kaçar bir hafta sonra antrenmanlarına düz koşuyla başlayabilecek ve ardındaki hafta maskeyle toplu çalışmalara katılabilecektir"


Yorumlar (3)
HOTS 10 yıl önce
Giray gardaşım çok geçmiş olsun İnşallah bir an önce iyileşirsin seni seviyoruz. Çünkü sen hiçbir zaman sözümona bazı uyanık geçinenler gibi kaçak güreşmedin her şeyini vermeye çalıştın sahada. Top becerin epey kısıtlı ama mücadelenle kapatmaya çalışıyorsun onun için hiçbir zaman TS den ayrılmana taraftar olamam. Selamlar olsun sana sevgili gardaşım.
ismar 10 yıl önce
senin aldığın para Ananın ak sütü kadar helal,geçmiş olsun Cesur Yürek.
memozcan 10 yıl önce
bu nasıl iştir anlamak mümkün değil, hem m. ali aydınlara cephe alacaksın hemde onun hastanesine gidecek ismini duyurup reklamını yapacaksın, hakikaten amatör bir yönetimimiz var.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@