7m

7m

hyundai

Gibson şampiyon oldu

Trabzon'da düzenen Beko All-Star organizasyonunu kapsamındaki üç sayı yarışmasını, Trabzonspor'dan Jonathan Gibson kazandı.ABD'li guard, finalde karşılaştığı Antalya BŞB.li Stevan Jelovac'ı 14-13 yenerek zafere ulaştı.Yarışmaya, Gibson ve Jelovac'ın yanıs

Spor 22.01.2012, 14:30
Gibson şampiyon oldu

Trabzon'da düzenen Beko All-Star organizasyonunu kapsamındaki üç sayı yarışmasını, Trabzonspor'dan Jonathan Gibson kazandı.

ABD'li guard, finalde karşılaştığı Antalya BŞB.li Stevan Jelovac'ı 14-13 yenerek zafere ulaştı.

Yarışmaya, Gibson ve Jelovac'ın yanısıra, Anadolu Efes'ten Sasha Vujacic, Antalya BŞB.den Guy Fischer, Hacettepe Üniversitesi adına Melvin Sanders ve Beşiktaş Milangaz'dan Zoran Erceq katıldı ancak bu oyuncular ilk turda elendiler.

 


Yorumlar (2)
k.alemdar 10 yıl önce
gibsonada her yer trabzon, bizden cikmasi birincinin bir o kadar daha degerli kildi organizasyonu.
AliFuatGün 10 yıl önce
Gibson maçta muhteşem oynadı. Adeta potaların üzerinde uçan adam gibiydi ve 31 sayı attı, hatta son iki sayısını yazmayıp 29'da bıraktılar, özelikle takip ediyordum, bu maçın yıldızı olayını bildiğim için. bu muhteşem gösterisi ve oyunu boşa gitti, Karar açıklanırken de Gibson'un yüzüne bakıyordum, heyecanla bekliyordu, açıklandığı anda yıkıldı, Vuyacici bile yüzüne bakmadan tebrik etti. çünkü emeği çalındı ve o alınterinin hakkını bekliyordu. ama o da İstanbulun gücne ve Vujacic'in ismine kabetti. Helal sana Gibson, sen bizim gönlümüzün All-Starısın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@