alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Gaziantepspor yönetimi düştü!

 Gaziantepspor'da şok bir gelişme yaşandı! Başkan İbrahim Kızıl ve 12 yönetici görevinden mahkeme kararıyla uzaklaştırıldı..Gazinatep 2. Ağır Ceza mahkemesi, Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl başta olmak üzere 12 yöneticiyi görevinden uzaklaştırdı.Tamam

Spor 25.04.2012, 13:09
Gaziantepspor yönetimi düştü!

 

Gaziantepspor'da şok bir gelişme yaşandı! Başkan İbrahim Kızıl ve 12 yönetici görevinden mahkeme kararıyla uzaklaştırıldı..Gazinatep 2. Ağır Ceza mahkemesi, Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl başta olmak üzere 12 yöneticiyi görevinden uzaklaştırdı.

Tamamlanan iddianame sonrası 2. Ağır Ceza mahkemesi, Dernekler kanununun 32/1f maddesi uyarınca, İbrahim Kızıl, Mehmet Kızıl, Sabri Hamamcı, Tahir tığrak, Halil Aksu, İlhami Şimşek, Ahmet karapınar, Arif Çelik, Burham Büyükkömürcü, Mehmet Sait Ercan, İbrahim Halil Döş ve Ömer Çelik'in Gaziantepspor'daki görevinden uzaklaştırılmasına karar verdi.


Yorumlar (6)
kerem 10 yıl önce
Besiktas daha kotu durumda ve bu hale getiren kisi TFFnin basinda. Esas tff yonetiminin dusmesi lazim, baskanins da omur boyu men cezasi vermek lazim
bahtiyar dayı 10 yıl önce
fenerbahçe için neden bu karar alınmıyor, onlar mostralık mı?
Ergün 10 yıl önce
Gaziantep Ağır Ceza Mahkemesi'nin yaptığını İstanbul 16.Ağır Ceza Mahkemesi Aziz Yıldırım ve diğerleri için neden yapmadı?
ihsan sabri akarsu 10 yıl önce
Gucun yetene kanunlar isletiliyor... yetmeyincede maymuna donuyorsun...
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Hayret ya antep'teki bu olaya çok şaşırdım yönetim son dönemde iyiydi halbuki.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Antep'e gelince hemen karar veriliyor.Bu ülkede gücün hukuku var işte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@