Galatasaraylılar Şener'le görüştü

 İstanbul Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri “Kentler - İnsanlar – Tasarımlar Projesi” kapsamında Trabzonspor Kulübü’nü ziyaret ederek Başkan Sadri Şener’le görüştüler.7 bölgeden 7 şehirde gerçekleştirilecek olan, kent halkının kullan

Spor 26.11.2012, 17:48
Galatasaraylılar Şener'le görüştü

 

İstanbul Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri “Kentler - İnsanlar – Tasarımlar Projesi” kapsamında Trabzonspor Kulübü’nü ziyaret ederek Başkan Sadri Şener’le görüştüler.

7 bölgeden 7 şehirde gerçekleştirilecek olan, kent halkının kullandığı ve sosyalleştiği mekanları inceleyen projenin ikinci ayağı olan Trabzon’da, şehrin en önemli buluşma mekanlarından biri olan Hüseyin Avni Aker Stadı da yer alıyor.

Şamil Ekinci Müzesinde yapılan gezide Trabzonspor hakkında bilgi toplayan öğrenciler, bugün de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ni gezme fırsatı buldular. Tesislere öğrencileri kabul eden Başkan Sadri Şener, kendilerine projeyle ilgili tavsiyeler verdi.

Görüşmenin sonunda Galatasaray Üniversitesi öğrencileri projeye katkılarından dolayı Başkan Sadri Şener’e bir plaket takdim ettiler.

Başkan Şener de kulüp adında öğrencilere işlemeli tabak sundu.

Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Araştırma Görevlisi Özgürol Öztürk danışmanlığında Trabzon’da bulunan ekip, bu akşam oynanacak olan Eskişehirspor maçını da izleyecek.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@