Gabric mucizesi! Yaşaması zordu

23 Mayıs'ta trafik kazası geçirdi, “Yaşaması bile zor” denildi. Ancak o pes etmedi, Trabzon'dan ayrılıp Split'e döndü. Ve çok çalışarak 'Hajduk'un kalbi' ünvanını aldı.TRABZONSPOR VE TÜRKİYE ŞOK OLMUŞTU Trabzonspor, 23 Mayıs 2011'de Hırvatistan'dan gelen

Spor 30.11.2011, 08:57
Gabric mucizesi! Yaşaması zordu

23 Mayıs'ta trafik kazası geçirdi, “Yaşaması bile zor” denildi. Ancak o pes etmedi, Trabzon'dan ayrılıp Split'e döndü. Ve çok çalışarak 'Hajduk'un kalbi' ünvanını aldı.

TRABZONSPOR VE TÜRKİYE ŞOK OLMUŞTU
Trabzonspor, 23 Mayıs 2011'de Hırvatistan'dan gelen haberle yıkılmıştı. Drago Gabriç, Split şehrine yakın bir bölgede kullandığı BMW X6'nın kontrolünü kaybedip, bariyerleri de kırarak yolun dışına fırlamış, kazanın ardından doktorları, "Yaşaması bile zorken, futbol oynaması imkansız" demişlerdi.

Bordo-Mavili kulüp, 25 yaşındaki milli futbolcu ile yollarını ayırırken, ülkesine dönen Gabriç pes etmeyip çalışmalarını sürdürünce, altyapısından yetiştiği Hajduk Split kulübü, onunla 2013'e kadar sözleşme imzalayarak A takıma aldı.

'HEART OF HAJDUK'
Yavaş yavaş kadroya dahil olan, ilerleyen zamanda süre de almaya başlayan Gabriç, geçtiğimiz hafta Lokomotiv Zagreb'le oynanan kupa maçında ilk 11'de sahneye çıkıp, yoğun yağmur altında kıran kırana bir mücadele ortaya koydu. Kulübü de ona, "Heart of Hajduk (Hajduk'un kalbi)" ünvanını verdi.


Yorumlar (8)
ZEKI 10 yıl önce
futbol sevgisi bu olsa gerek helal olsun azmine ve cesaretine..
ERKANZAGA 10 yıl önce
trabzonspor icin yeterli futbolcu degildi hayatinda basarilar dilerim
intikam 10 yıl önce
bütün futbol hayatın boyunca başarılar gabriç
intikam 10 yıl önce
bütün futbol hayatın boyunca başarılar gabriç
intikam 10 yıl önce
bütün futbol hayatın boyunca başarılar gabriç
beylul 10 yıl önce
Suçluların güçlü olduğu yerde adalet olmaz, hukuk olmaz. “ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” Futbola bulaştırılan çamurdan ahlaklı ve nitelikli spor yöneticileri çıkarımı? Çıkmaz. Ayaklarımıza bulaşan, Türk futboluna bulaşan bu çamur herkesimi kirletti. Bulanık suda balık avlanmaz. Ne demeli bilmiyorum. Trabzon taraftarı hakkını aramayacak mı? Hak edenin hakkını tescil etmiyorsa Federasyon hakkını aramalı camiamız. Nedenmi Trabzon Türk Futbolu’nun üniversitesidir.
benedikt 10 yıl önce
Kalbimiz seninle DRAGO!
alper ağa 10 yıl önce
bizim yönetim ne iş yapar bu adama sahip çıksanıza!!! en azından hatırlayın arada sırada

Gelişmelerden Haberdar Olun

@