banner526

banner533

banner535

Futbolculardan yenilgi yorumu

1461 Trabzonlu oyuncu Abdulkadir  ''Hayatta bazen insan hak etmediği şeyleri yaşar. Biz de bugün hak etmediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum'' dedi.Abdullah Halman ise takım olarak 90 dakika ellerinden geleni yaptıklarını kayded

Spor 13.01.2013, 23:15
Futbolculardan yenilgi yorumu

1461 Trabzonlu oyuncu Abdulkadir  ''Hayatta bazen insan hak etmediği şeyleri yaşar. Biz de bugün hak etmediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum'' dedi.

Abdullah Halman ise takım olarak 90 dakika ellerinden geleni yaptıklarını kaydederek, ''Ancak Fenerbahçe'nin tecrübesi ön plana çıktı. Biz pozisyonları değerlendiremedik, onlar değerlendirerek kazandı'' diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Adem ÇABUK 8 yıl önce
Hami mandiralinin mac yorumlarinda surekli sikecileri ovmesi beni hayretler icerisinde birakti.. bi anlam veremedim.. niye boyle yalakalik yapti niye yag cekti anlayamadm yaziklar olsun..
EMRAH BİBEROĞLU 8 yıl önce
maçtan sonra kuyt un formasını alan Mustafa TİRYAKİ Yİ KINIYORUM
İNANÇ ARSLAN 8 yıl önce
Onun yaptığı hakemliğin koyasın dereye aşağaya...
Selçuk Turan 8 yıl önce
Hami Mandıralı yakında Fenere giderse şaşırmayın. Böyle yorum olurmu. Çok ayıpladım Hami'yi. Onun yerine Hamdi'yi çıkarsalardı bence daha iyi olurdu. Güya TS. nin yorumcusu. Ne alaka ....
ADAM 8 yıl önce
Hami yayıncı kuruluş adına yorum yapıyor TS kanalına yorum yapmıyor ki taraflı anlatsın.herşeyden kıl kapma ahstası olmuşsunuz.ayrıca maç içinde futbolcu forma değiştirir.senin rakibin futbolcular değil FB.Yarın bakarsın o futbolcu sende oynamış.her hareketten bir mana çıkramak küçüklerin işi bırakın artık bunları.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@