banner556

"Futbolculara yürek aşıladık"

Mustafa Akçay’ın yardımcısı Hami Mandıralı, geldiği günden bu yana futbolcularla yakından ilgileniyor. Camiayı iyi tanıyan, bu kulübün efsaneleri arasına adını yazdıran başarılı futbol adamı, özellikle yeni gelen oyuncuların uyum sürecini atlatmalarına ya

Spor 09.10.2013, 08:47

Mustafa Akçay’ın yardımcısı Hami Mandıralı, geldiği günden bu yana futbolcularla yakından ilgileniyor. Camiayı iyi tanıyan, bu kulübün efsaneleri arasına adını yazdıran başarılı futbol adamı, özellikle yeni gelen oyuncuların uyum sürecini atlatmalarına yardımcı oldu. Hami Mandıralı, geçtiğimiz sezon tarihin en kötü dönemlerinden birini yaşayan kadronun, bu sene büyük ölçüde aynı kaldığını belirterek, “Biz geldiğimizden beri sadece teknik ve taktikle uğraşmadık. Futbolculara yürek ve Trabzonspor aşkı aşılamaya da çalıştık. Başkanımızdan hocamıza kadar herkes gecesini gündüzüne katarak çalışıyor” ifadelerini kullandı. Mandıralı sözlerini şöyle sürdürdü: “Geçtiğimiz sezonki sıkıntılar ortada. Aynı kadronun büyük bölümü bu sezon da bizimle. Durum böyleyken, takımın şu ana kadarki performansına başarısız demek, eleştirmek biraz haksızlık olur. Eksiğimiz yok mu? Tabii ki var. Onları da biliyoruz ve gidermek için çalışıyoruz.”

Yorumlar (4)
s.eyüboğlu 7 yıl önce
geçen yıl bu adamlarla ancak kümede kalmaya oynanırdı , öyle diyordu hamu hoca demek işin sırrı yürek aşılamakta imiş.vayyy şenol hocam bi kurbandan sonra bol yürek yedirseydin ya takıma .
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
sen yürek aşısı değil çiçek aşısı bile yapamazsın,bırak bu işleri orda oturuyorsan otur al paranı yeme bizi.
abdurrahman 7 yıl önce
ya kardeşim Şike sürecinde bir kez bile çıkıp konuştumu hatta ben Kadıköyde oturuyorum orada yaşıyorum demedimi? eeee sonra Caner gibi, Emre gibi itici , terbiyesizlere sarılıyor ki çok ta yakışıyor yakışmadığı tek yer Trabzonspor antrenörlüğü
recep ayar 7 yıl önce
Hami Trabzonun yetistirtigi en büyük degerlerden biri. Onun iyi niyetinden bir gram suphem yok. Bizim kültürümüzde uzatilan el havata birakilmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@