banner572

"Futbol baronları gözünüz aydın"

Trabzon'da yayın yapan yerel gazeteler, Şampiyonlar Ligi'ne veda edip, yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek olan Trabzonspor'a övgüler yağdırdı.Karadeniz Gazetesi, "Fransa'da istediğimizi aldık ama İtalyanların ihaneti hesapta yoktu: Canınız sağolsun,

Spor 08.12.2011, 14:19

Trabzon'da yayın yapan yerel gazeteler, Şampiyonlar Ligi'ne veda edip, yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek olan Trabzonspor'a övgüler yağdırdı.

Karadeniz Gazetesi, "Fransa'da istediğimizi aldık ama İtalyanların ihaneti hesapta yoktu: Canınız sağolsun, elveda Devler Ligi, teselli UEFA Avrupa Ligi" ve "Yaktın bizi Inter" başlıklarını attı.


Günebakış Gazetesi de, "Alnımızın teriyle Euro Lige" ve "Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'nde olmasını bir türlü içlerine sindiremeyenlerin isteği oldu: Futbol baronları gözünüz aydın" manşetlerini kullandı. Kuzey Ekspres Gazetesi, "Trabzonspor'a İtalyan tıraşı", Türksesi Gazetesi ise, "Direkten döndük" başlıklarını atarken, Taka Gazetesi, "Alınteri, şerefli mücadele ve 7 puan" ile "Üzülmeyin içimizdeki CSKA'lıları sevindirmeyelim" başlığına yer verdi.

Gazete, katıldığı bir televizyon programında, "Bu akşam Trabzonspor - Lille maçında, Lille'yi destekleyeceğim" diyen Ömer Çavuşoğlu'na da ateş püskürdü, "Bu adam sadist mi?" başlığını attı. İlkhaber Gazetetesi de, "Dev alkışlarla Avrupa'ya" manşetini kullandı.


Yorumlar (2)
ali kemal öztürk 10 yıl önce
bunada şükür arkadaşlar bu federasyona teşekkür etmeliyiz lillele aynı güne bizim lig maçınıda koyabilirlerdi
kosan adam 10 yıl önce
Ömer Çavusoglu Allah seni bildiği gibi yapsın.Senin gıbılerın futbolun ıcınden temızlenmesı lazımm

Gelişmelerden Haberdar Olun

@