FİFA'dan Vekil Başkana ret!

Türkiye'de 2013 yılında yapılacak olan 20 Yaş Altı Dünya Futbol Şampiyonası öncesi 15-16 Şubat tarihleri arasında Zürih'te yapılacak olan FIFA-TFF Koordinasyon toplantısı FIFA tarafından iptal edildi.Türkiye Futbol Federasyonu'na bugün gelen yazıda FIFA,

Spor 07.02.2012, 19:39
FİFA'dan Vekil Başkana ret!

Türkiye'de 2013 yılında yapılacak olan 20 Yaş Altı Dünya Futbol Şampiyonası öncesi 15-16 Şubat tarihleri arasında Zürih'te yapılacak olan FIFA-TFF Koordinasyon toplantısı FIFA tarafından iptal edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'na bugün gelen yazıda FIFA, Türk futbolunun ve TFF'nin içinde bulunduğu karmaşık durumdan dolayı 15-16 Şubat tarihleri arasında İsviçre'nin Zürih kentinde yapılacak olan koordinasyon toplantısını iptal ettiğini belirtti.

FIFA, göndermiş olduğu yazıda ayrıca, 27 Şubat'ta yapılacak olan TFF Olağan Genel Kurul'unda seçilecek olan yeni yönetimle bu toplantıyı gerçekleştireceğini dile getirdi. Yeni yönetim seçilmesi halinde iptal edilen toplantının yeniden gündeme alınacağı ve seçilecek yeni yönetime toplantının tarihinin bildirileceği ifade edildi.

U20 Dünya Kupası 2013 yılında 24 ülkenin katılımı ile gerçekleşecek. Turnuvanın Haziran ayında düzenlenmesi planlanıyor.

Yorumlar (2)
k.alemdar 9 yıl önce
dogru olani yapiyor, orada isler bizdeki gibi, katakulli ile yapilmiyor.
ali ihsan. 9 yıl önce
M.AL.Aydınların zararları yavaş yavaş ortaya çıkıyor...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@