banner556

FIFA heyeti geliyor

FIFA yetkilileri, Türkiye'de 7 şehirde düzenlenecek 2013 FIFA U20 Dünya Kupası öncesi turnuvaya ev sahipliği yapacak şehirlerden Trabzon Avni Aker  Stadyumu'nda tetkik ve incelemelerde bulunacak.FIFA yetkilileri, TFF çalışanlarından oluşan Yerel Organizas

Spor 04.12.2012, 16:12
FIFA heyeti geliyor

FIFA yetkilileri, Türkiye'de 7 şehirde düzenlenecek 2013 FIFA U20 Dünya Kupası öncesi turnuvaya ev sahipliği yapacak şehirlerden Trabzon Avni Aker  Stadyumu'nda tetkik ve incelemelerde bulunacak.

FIFA yetkilileri, TFF çalışanlarından oluşan Yerel Organizasyon Komitesi eşliğinde stadyumda 05.12.2012  Çarşamba günü sabah saat 09.00 da Trabzon incelemelerde bulunduktan sonra bir basın toplantısı düzenleyecek.Turnuva hakkında medyaya bilgi verilecek. Basın toplantısına  Trabzon valisi Recep Kızılcık ile Trabzon Belediye Başkanı ve Trabzonspor’dan bir yönetici katılacak.

Yorumlar (2)
ismail markaloğlu 8 yıl önce
Trabzondaki Taraftarlar Gurubu birkez olsun bir araya gelinde A.Akeri denetlemeye gelen FİFA yetkililerine Şike olayı için stad dışında pankartlarla ve sloganlarla anlatın inanın Zürich e gittiklerinde anlatacaklardır.
adil türk 8 yıl önce
Bu stadın üzeri kapatılmadı gitti.2-3 yıl daha bu taraftar yağmur ve kara rüzgara esir ediliyor.FİFA ne der bilemiyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@