Ferhat 3 yıl uzattı

Trabzonspor Ferhat ile sözleşme uzattı.Bordo-mavili ekibin yönetimi Sol kanat savunucusu Ferhat ile bugün sözleşme uzattı. Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde yönetici Yılmaz Büyükaydın huzurunda kedisini 3 yıl daha bordo-mavili ekibe bağlayan sözleşmeye imza

Spor 07.02.2012, 14:03
Ferhat 3 yıl uzattı

Trabzonspor Ferhat ile sözleşme uzattı.

Bordo-mavili ekibin yönetimi Sol kanat savunucusu Ferhat ile bugün sözleşme uzattı. Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde yönetici Yılmaz Büyükaydın huzurunda kedisini 3 yıl daha bordo-mavili ekibe bağlayan sözleşmeye imza attı.

Büyükaydın, imza töreninde yaptığı konuşmada, "Ferhat ile daha önce imzaladıkları  3 yıl sözleşmesi vardı. Bu yıl sona eriyordu. Karşılıklı görüşmeler sonucu takımımızda bir 3 yıl daha devam etme kararı hep birlikte aldık. sözleşmeye huzurunuzda imza attık.

kendisine kişiliği ve oyunculuğuna beyefendiliğine inandığımız bir arkadaşımız. ilerleyen dönemlerde de kulübümüze katkı yapacaktır" dedi.

Ferhat ise, "İlk geldiğim günden bu yana 2,5 sene geçti. bugün 3 yıl daha kontraata imza atmanın mutluluk ve onurunu yaşıyorum. bu takımın başarısında pay sahibi olabilmesi için daha fazla çalışacağımın sözünü veriyorum. inşallah hepimiz için hayırlı olur" dedi.

Yorumlar (18)
politeknik 9 yıl önce
Hayırlı olsun.Bu çocuğa sans verilip oynadığı maçları seyrettim.Kötü olduğu söylenmez maçlarda sırıtmıyor hatta iyi mücadele ediyor .Hoca daha fazla şans verirse çok faydalı olacağını düşünüyorum.
OsmanBD 9 yıl önce
ferhat,colman,adrian ve alanzinho fizik gücleri yerlerde olan futbolcular teknikleri de yerlere yakin ne diye aldik bunlari anlamam.Futbolcunun ayakta kalani makbuldür.Transfer komitesine ne desem azdir.
tnt 9 yıl önce
selçuk,egemen,onur,ceyhun gibi adamlara imza attıramayan yönetimden müthiş bir başarı!elimizden kaparlardı ferhatı ne yapardık sonra
sersali 9 yıl önce
Ben bazi görüslerin aksine bu cocugun kaldigina sevindim. senol hoca biraz daha sans verse sol kanadin vazgecilmezi olabilir. Hem Hocamiz birseye güvenmese 3 yil imza attirmaz. Karakteride iyiye benziyor uzaktan görülddügü kadariyla. Tebrik ediyorum Ferhati. Insallah bundan sonra dahada basarili olur.
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Yedek kulübesine iyi bir transfer yapıldı:)
hüser 9 yıl önce
başarılarınızın devamını diliyorum.takımın oyuncu kalitesine büyük katkı yaptınız..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NECMETTİN T 9 yıl önce
hiçbir katkısı olmayan adama 3 yıl imzalat. işe yarar adamı kenara at. ey yönetim bu taraftarda birgün sizi kenara atarsa üzülmeyin sonra.
k.alemdar 9 yıl önce
hayirli olsun, insallah oynayacagin günlerde gelir ferhat.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@