7m


7m

hyundai

Fener'in maşası istifa etti!

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı'ndan sonra şok bir istifa yaşandı.Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı'nden sonra İstinye'de ilginç bir gelişme yaşandı.Toplantıda "Ben bu konuda bireysel olarak farklı bir görüş belirte

Spor 30.01.2012, 22:11
Fener'in maşası istifa etti!

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı'ndan sonra şok bir istifa yaşandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı'nden sonra İstinye'de ilginç bir gelişme yaşandı.

Toplantıda "Ben bu konuda bireysel olarak farklı bir görüş belirtebilirim" diye imalı bir konuşmada bulunan yönetim kurulu üyesi Kemal Olgaç, toplantının ardından Mehmet Ali Aydınlar'dan özel bir görüşme talep etti.

Toplantıdaki konuşmasıyla yönetici arkadaşlarına istifa sintyali veren Olgaç, Aydınlar'a istifa mektubunu verdi. Aydınlar ile Kemal Olgaç arasında yaklaşık 20 dakika süren görüşmenin ardından, Olgaç'ın istifası kabul edildi.

Kemal Olgaç uzun yıllar Koç Holding'de üst düzey yönetici olarak görev yapan bir isimdi.


Yorumlar (10)
k.alemdar 10 yıl önce
nerede calistigina bakin kime hizmet ettigini anlarsiniz, aydinlarin istifa etmeyisini protesto olarak istifasini verdi, cok üzüldüm desemde yalan olur.
arslaninanç 10 yıl önce
Eninde sonunda Mehmet Ali Aydınlar istifa edecek...
G.COLMANTS 10 yıl önce
Fenerliler teker teker istifa ediyorlar.MAA sakın istifa etme.Trabzonspor un şampiyonluk kupasını ver mevzuatı uygula yapman gerekeni yap.KUPAMIZI ER YADA GEÇ ALACAĞIZ TFF
Batistuta 10 yıl önce
acaba kemal olgac dusurmelerine karsimi cikti?
Batistuta 10 yıl önce
bence kupa geliyor! insallah
Alper SAHİN 10 yıl önce
adamlar nasıl tutuyor birbirini görün. istifa et dedi kulüp hemen bastı adam istifayı. malum şahısta bütün sehir istifa et demesine rağmen utanmadan duruyor orda hala. ınsanda biraz yüz olur.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Fenerlilerin o camianın tek özenilecek tarafı kötü günde de olsa durumları felakette olsa camianın her unsurunun birbirine bağlılığı pek çok takımda olmayacak cinsten.Başkada özellikleri yok,geçmiş olsun bakamın O KUPA TRABZON ŞEHRİNDEKİ ŞAMİL EKİNCİ MÜZESİNE ER YADA GEÇ GELECEKTİR.
k.alemdar 10 yıl önce
kapilar bir bir suratina kapanacak allahin izniyle harambahce.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@