banner556

Fener'e göre saldırının sebebi...

Fenerbahçe - Trabzonspor maçının sonunda Fenerbahçeli futbolcuların tahriklerinin taraftarı gerdiğini göremeyen Fenerbahçeli yetkililer, Trabzonspor yönetimine yapılan linç girişimini başkan Hacıosmanoğlu'na mal etmeye çalışmaya devam ediyor.Fenerbahçe Ku

Spor 08.10.2013, 17:53
Fener'e göre saldırının sebebi...

Fenerbahçe - Trabzonspor maçının sonunda Fenerbahçeli futbolcuların tahriklerinin taraftarı gerdiğini göremeyen Fenerbahçeli yetkililer, Trabzonspor yönetimine yapılan linç girişimini başkan Hacıosmanoğlu'na mal etmeye çalışmaya devam ediyor.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Şahin, "Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu'nun sabırsızlığı, maçın ardından yaşanan olayları bu noktaya getirmiştir" dedi.

Şahin, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının ardından yaşanan olaylara ilişkin yaptığı açıklamada, konuyla ilgili yorum yapmanın çok zor olduğunu belirterek, olayın tek taraflı gerçekleşmediğini söyledi.

Fenerbahçe taraftarının ve futbolcularının olgun bir şekilde hareket ettiğini ifade eden Şahin, "Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun sabırsızlığı, maçın ardından yaşanan olayları bu noktaya getirmiştir. Başkanın bu davranışı bilerek yaptığını düşünmüyorum çünkü bir spor yöneticisinin böyle bir hareketi asla kabul edilemez" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu'nun maçın ardından biraz daha sakin davranması gerektiğini dile getiren Şahin, şunları kaydetti:

"Bizim protokol tribününün arasında bir misafirhanemiz var. Maçlardan sonra maça gelen protokol zevatını bu misafirhanede ağırlarız. Maçın ardından seyircinin dağılmasına kadar protokol üyeleri burada bekler. Sayın Hacıosmanoğlu nedense acele edip aşağıya inmiş. Ne düşündüğünü bilemeyiz. İstenmeyen olayların yaşanması başkanın bu tavrından kaynaklanıyor"

Yorumlar (5)
ahmet şahin 7 yıl önce
Fewner'in dünkü açıklamaları ve başkanın tüm olanlara rağmen delikanlı tutumu bu işin Fener tezgahı olduğunu gösteriyor. Başkanı ALLAH korudu diyelim. O her ne kadar Dik dursada bizce geçmiş olsun. Onura yapılan çirkin saldının sebebi ise gol yemesidir. Çünkü çok rahat yeneceklerini zannetttiler ve tersi çıktı.
Ali Papa 7 yıl önce
Emniyet güçlerinin o andaki komuta görevini üstlenen FB taraftarı polis müdürünün,stad müdürü ve güvenliklerinin kötüniyetle olmasa bile olağanüstü beceriksizliğinden kaynaklanmış olamazmı?
hakan sentürk 7 yıl önce
bu saatten sonra fenerin yönetiminin söylediklerini ciddiye almamamız lazım...... her türlü işi yapabileceklerini bize ispatladılar........
AKY 7 yıl önce
hacı abi müneccim mi de misafirhanenizi bilecek. bire bizans o zaman neden onu kimse oraya yönlendirmedi. maval okumaya devam edin
s.eyüboğlu 7 yıl önce
lütfen "şikebahçenin" adını yada rumuzlarını büyük harflerle yazmayın.cinnet geçirtmeyin adama :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@