Fener'den rüşvet operasyonu mu?

Fenerbahçe eski Asbaşkanı Ali Koç'un şirketine bağlı kurumlar, şike kararını verecek her kuruma sponsor olmaya devam ediyor. Koç'un sahibi olduğu Yapı Kredi Bankası'nın UEFA Şampiyonlar Ligi organizasyonuna sponsor olmasının ardından yeni bir bomba daha g

Fener'den rüşvet operasyonu mu?
banner432

Fenerbahçe eski Asbaşkanı Ali Koç'un şirketine bağlı kurumlar, şike kararını verecek her kuruma sponsor olmaya devam ediyor.

 

Koç'un sahibi olduğu Yapı Kredi Bankası'nın UEFA Şampiyonlar Ligi organizasyonuna sponsor olmasının ardından yeni bir bomba daha geldi. Koç bu kez OPET firmasıyla TFF'nin resmi akaryakıt tedarikçisi oluyor.

 

Koç'a ait OPET firmasının süreç boyunca Fenerbahçe'yi korumaya alan TFF'ye bu anlaşmayla bedel ödediği şeklinde yorumlandı.

 

İŞTE TFF SİTESİNDEN DUYURULAN O HABER;

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile OPET Petrolcülük A.Ş. arasında imzalanacak sponsorluk anlaşması ile OPET, Milli Takımların resmi akaryakıt tedarikçisi olacak.

 

Beşiktaş'ta bulunan Four Seasons Otel'de 2 Eylül 2012 Pazar günü saat 10.30'da gerçekleştirilecek imza törenine TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Sekreter Prof. Dr. Emre Alkin, Mili Takımlar Teknik Sorumlusu Abdullah Avcı, OPET Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu ve OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca katılacak.

 

TFF ile OPET arasında imzalanacak anlaşma 3 yıl süreyle geçerli olacak.

 

UEFA'YA SPONSORLUK HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
memleketli
memleketli - 7 yıl Önce

yıllarca Koçları zengin ettik, şimdi Fenerbahçeyi besleyip üzerimize salsınlar

jin
jin - 7 yıl Önce

yapıkredi bankasından paralarınızı çekin, opetten benzin almayın trabzonsporlular....

cingün
cingün - 7 yıl Önce

herhalde servetler de bu yollarla kazanıldı...

tarıkbuğra
tarıkbuğra - 7 yıl Önce

bazı sıyası güçler taraftarlar uzerınden gaspedılmış hakkımızı hukukı yollardan arama çabasında olan yönetımımızı yıpratmanın peşındeler.videoton maçlarında bunun örneklerını yaşadık.kendı sahamızda oynadığımız maçta yönetım prostesto edıldı,macarıstanda oynadığımız maçta ıse elıne üç beş kuruş sıkıştırılmış sözde taraftarlar 61.dakıka şovu adı altında meşalelerı sahaya atarak uefa tarafından ceza almamızı sağlamak ıstedıler.bunların kım tarafından yönlendırıldığını artık sızler düşünün

ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Tamamen siyasi oyunlar bunlar.Hani derlerya DÜNYANIN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ.işte Türk futbolundaki şike olaylarının geldiği en son nokta.Bakalım daha ne süprizlerle karşılaşacağız.Bunların hepsi adalet ve kanu tanımaz insanlar.Her şeyi yapabilirler.

banner421