banner556

Fener'den bir ayıp daha! TS bayrağını...

Trabzonspor bayrağının Şükrü Saraçoğlu Stadı’na tek iple asılmasına tepki gösteren Genel Sekreter Köksal Güney, "Amaç camiayı kışkırtmak" dedi.YENİ KRİZTrabzonspor ile Fenerbahçe arasında dün akşam Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda 0-0’lık eşitlikle sona eren lig

Spor 07.10.2013, 14:10
Fener'den bir ayıp daha!  TS bayrağını...

Trabzonspor bayrağının Şükrü Saraçoğlu Stadı’na tek iple asılmasına tepki gösteren Genel Sekreter Köksal Güney, "Amaç camiayı kışkırtmak" dedi.

YENİ KRİZ

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında dün akşam Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda 0-0’lık eşitlikle sona eren lig karşılaşmasının yankıları, bugün de devam etti. Maç sonunda Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na yapılan saldırı camia tarafından kınanırken Trabzonspor bayrağının tek iple bayrak direğine tutturulması yeni bir krize yol açtı.

GENEL SEKRETER GÜNEY:"KABUL EDİLİR YANI YOK"

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, yapılanın kabul edilebilir bir yanı olmadığını belirterek, "Bayrak bir takımın en önemli simgelerinden birisidir. Bayrağa yapılan saygısızlık kulübe yapılan saygısızlıktır. Ben o bayrağın oraya bilinçsiz bir şekilde asıldığını sanmıyorum. Bu camiamızı kışkırtmak için yapıldı" dedi.

"GÖRÜP DÜZELTMEMEK DE AYRI BİR SAYGISIZLIK"

Genel Sekreter Güney, bayrağı o halde gördüğünde içinin burkulduğunu ifade ederken de şunları söyledi:

"Hiç hoş bir şey değil. Sporun, dostluk ve kardeşlik duygularına tamamen aykırı. O bayrağın tek iple asıldığını görüp düzeltmemek ise ayrıca bir saygısızlıktır. Bayrağın o şekilde asıldığını kimsenin görmemesi mümkün değil. Bu camiaya, camiayı temsil eden kişilere karşı yapılmış çok büyük bir saygısızlıktır. Provokatif hareketlerden uzak durulması gerekirken yapılanlar ortamı daha da geriyor. Yapılanlar sporun içerisindeki insanların şevkini kırmaya yönelik. Bizim camialarla işimiz yok. Hakkımız olanın peşindeyiz."

Genel Sekreter Güney, Fenerbahçe deplasmanından alınan beraberlik nedeniyle de futbolcularını ve teknik ekibi tebrik etti.

Yorumlar (7)
GÜMÜŞHANELİ 7 yıl önce
Trabzon Apollo Limasol maçında Türk Bayrağını asmayanlarla Trabzon bayrağını stadına açmayan Fenergenekon şer çetesi arasındaki farkı bulabildiniz mi?
adil türk 7 yıl önce
Arkalarında Başbakanları ve TFF var.
şenol süleymanoğlu 7 yıl önce
2.yarıdaki maçta trabzonspor ayı şeyi yapsa bütün kanallar bunları konuşurdu
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
AKP oy için TS a para, FB ye de kupa vermiştir,bu konuyu kapatın ve kupayı unutun.
ali karadeniz 7 yıl önce
aziz ve tayfasinin isidir baska böyle profesyonel organizeyi kim yapabilir?

adamlardan cirkeflik adina zeka fiskiriyor.
ali kemal cicerali 7 yıl önce
şike yapmış bir başkanın ve yöneticilerinin stadında böyle birşey yapmaları şaşırtıcı olmasa gerek
ERTUĞRUL SAĞLAM 7 yıl önce
onların duştuğu hataya biz duşmemeliyiz,beştşın,fenerin,galatann.......biz ceza almamalıyız,,,,,,,akıllı duşunmeliyiz.......tuzağa,duşmemeliyiz,kandırmasınlar bizi,,,,,,,,bu yüzden,buyuk konuşmayalım,,,,,,buyuk duşunelim............sevgilerimle

Gelişmelerden Haberdar Olun

@